Slitterhead – nowy horror projektanta Silent Hill na rozgrywce z wersji prealfa

Mikołaj Ciesielski
2023/07/07 12:50
1
0

Bokeh Game Studio przypomina o swojej produkcji.

W grudniu 2020 roku Keiichiro Toyama po 20 latach współpracy z Sony Computer Entertainment postanowił opuścić szeregi japońskiej firmy i założył Bokeh Game Studio. Wspomniany zespół pracuje obecnie nad horrorem zatytułowanym Slitterhead, którego pierwszy zwiastun mieliśmy okazję zobaczyć na The Game Awards 2021. Deweloperzy najwyraźniej postanowili przypomnieć graczom o swojej produkcji, ponieważ do sieci trafił materiał wideo prezentujący rozgrywkę z wersji prealfa.

Slitterhead – nowy horror projektanta Silent Hill na rozgrywce z wersji prealfa

Studio projektanta Silent Hill pracuje nad Slitterhead. Zobaczcie fragmenty rozgrywki z wersji alfa

Bokeh Game Studio opublikowało blisko 6-minutowy dziennik dewelopera. W materiale twórcy opowiadają o trwających testach Slitterhead, do których zapraszane są również osoby spoza studia. W międzyczasie wyświetlane są natomiast fragmenty rozgrywki pochodzące z wczesnej wersji gry, które pozwalają przyjrzeć się potworom występującym we wspomnianym tytule.

Jeden z fragmentów zdradza natomiast, że w Slitterhead gracze być może będą mieli okazję wcielić się również w psa. Należy jednak podkreślić, że prezentowane przez deweloperów ujęcia pochodzą z wczesnej wersji gry, dlatego też wiele elementów może ulec zmianie.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że zgodnie z zapowiedziami Slitterhead będzie powrotem do korzeni horroru. Już jakiś czas temu deweloperzy informowali, że nie chcą straszyć graczy na siłę. Twórcy zamierzają bowiem zakwestionować znaną nam rzeczywistość, a zabieg ten sam w sobie ma budzić w użytkownikach poczucie grozy i niepokoju.

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
07/07/2023 12:56

A ja myślałem, że to Mileena z MK.