Twórca pierwszego Silent Hill zakłada własne studio

Mikołaj Ciesielski
2020/12/04 15:40
1
0

Keiichiro Toyama po 20 latach opuszcza Sony Computer Enteratainment.

Twórca pierwszego Silent Hill zakłada własne studioKeiichiro Toyama, czyli reżyser i scenarzysta pierwszej odsłony serii Silent Hill, po 20 latach współpracy z Sony Computer Entertainment postanowił poszukać nowych wyzwań. Japończyk wraz z kilkoma kolegami po fachu, którzy w przeszłości pracowali nad takimi tytułami jak Gravity Rush czy The Last Guardian, zdecydował się na założenie własnego studia o nazwie Bokeh Game Studio.

Deweloperzy są pozytywnie nastawieni. Wierzą, że są w stanie dostarczyć produkcję, która przypadnie do gustu wielu graczom. Toyama zapewnia, że w pierwszej kolejności chce spełnić oczekiwania fanów, ale jednocześnie pragnie wrócić do czasów, gdy tworzenie gier wideo sprawiało mu radość.

Nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na pierwsze efekty pracy Bokeh Game Studio. Czas pokaże, czy zespół doświadczonych deweloperów jest w stanie stworzyć tytuł, który sprosta wymaganiom dzisiejszych odbiorców.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Karfein
Gramowicz
05/12/2020 14:11

Pierwszy Silent Hill, The Last Guardian, Gravity Rush... Nie wiem, co dokładnie stworzą, ale mam już teraz ochotę złożyć pre-order :D