SlavicPunk: Oldtimer – znamy datę premiery

Mikołaj Ciesielski
2023/06/01 09:45
0
0

Izometryczna strzelanka oparta na twórczości Michała Gołkowskiego ukaże się już w tym miesiącu.

W połowie lutego doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi SlavicPunk: Oldtimer, czyli izometrycznej strzelanki na podstawie twórczości Michała Gołkowskiego – uznanego polskiego autora science fiction i fantasy. Dzisiaj natomiast deweloperzy ze studia Red Square Games postanowili przypomnieć graczom o istnieniu wspomnianej produkcji. Twórcy opublikowali bowiem nowy zwiastun gry, za którego sprawą ujawniono również dokładną datę premiery.

SlavicPunk: Oldtimer – znamy datę premiery

Czy SlavicPunk spełni oczekiwania fanów gier?

Okazuje się, że SlavicPunk: Oldtimer zadebiutuje na rynku już 28 czerwca 2023 roku. Zgodnie z zapowiedziami, w trakcie rozgrywki gracze wcielą się w Yanusa, czyli prywatnego detektywa z „burzliwą przeszłością”. Bohater stara się rozwiązać sprawę skradzionych danych i jednocześnie walczyć „ze swoimi wewnętrznymi demonami”. Na drodze protagonisty staną również miejskie gangi oraz potężna korporacja.

W SlavicPunk: Oldtimer gracze będą mogli zapoznać się z „głęboko słowiańskim podejściem do cyberpunkowego świata”. Zgodnie z zapowiedziami twórców produkcja ma wyróżniać się m.in. sarkastycznym poczuciem humoru oraz nieco pesymistycznym spojrzeniem na neonowo-szare odcienie otaczającej rzeczywistości”. Deweloperzy wierzą, że te elementy wprowadzą do dobrze znanego gatunku powiew świeżości.

Gra oferuje solidne systemy walki i poruszania się, a także modułowy system ulepszeń broni, dzięki którym gracze, przemierzając mroczne zakamarki miasta, mogą sprawić, że każda walka będzie wyglądała inaczej. Pełne akcji poziomy z elementami skradania się, hakowania i rozwiązywania zagadek środowiskowych przeplatają się ze spokojniejszymi momentami eksploracji miasta, zadaniami pobocznymi i opowiadaniem historii – informuje opis gry na Steam.

SlavicPunk: Oldtimer – minimalne wymagania PC:

System operacyjny: Windows 10 (64-bit)
Procesor: Intel Core i5-6600K lub odpowiednik;
Pamięć RAM: 8 GB;
Karta graficzna: GeForce GTX 960 (4 GB);
DirectX: Wersja 11;
Wolne miejsce na dysku twardym: 17 GB.

GramTV przedstawia:

SlavicPunk: Oldtimer – zalecane wymagania PC:

System operacyjny: Windows 10 (64-bit);
Procesor: AMD Ryzen 7 5800X3D lub odpowiednik;
Pamięć RAM: 8 GB;
Karta graficzna: GeForce RTX 3080 Ti (12 GB);
DirectX: Wersja 11;
Wolne miejsce na dysku twardym: 17 GB.

Na koniec warto dodać, że SlavicPunk: Oldtimer zmierza wyłącznie na komputery osobiste. Produkcja studia Red Square Games dostępna będzie na platformach Steam oraz GOG.com. Poniżej znajdziecie natomiast opublikowany przez deweloperów zwiastun, w którym nie zabrakło miejsca na fragmenty rozgrywki.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!