Kontynuacja kultowego Franko ma datę premiery. Zobacz nowy zwiastun

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/31 10:00

Wreszcie się doczekaliśmy – Skinny & Franko: Fists of Violence otrzymało wreszcie datę premiery.

Stało się. Przedstawiciele polskiego studia Blue Sunset Games ujawnili datę premiery gry Skinny & Franko: Fists of Violence. Oprócz tego otrzymaliśmy świeży zwiastun z masą akcji, a wszystko zostało oczywiście utrzymane w klimatach lat 90. XX wieku. Poniżej znajdziecie najważniejsze szczegóły!

Kontynuacja kultowego Franko ma datę premiery. Zobacz nowy zwiastun

Franko jednak doczeka się kontynuacji. Data premiery, nowy zwiastun i szczegóły

Zacznijmy więc od najważniejszego. Produkcja ma zadebiutować już 28 kwietnia na komputerach osobistych (w sklepie Steam), a także na konsolach PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i… Atari VCS. Dzięki technologii wstecznej kompatybilności w tytuł zagramy również na PS5 i Xbox Series X/S.

Deweloperzy zapewniają rozbudowany system walki, który powstał z 30 tysięcy ręcznie rysowanych klatek animacji. Każdy z dostępnych grywalnych bohaterów będzie cechować się aż 40 unikalnymi ciosami, specjalnymi kombinacjami oraz interakcjami. Skinny & Franko: Fists of Violence zapewni siedem różnych poziomów trudności.

GramTV przedstawia:

W trakcie przygody spotkać mamy 80 typów przeciwników – lub, jak kto woli, szmaciarzy do obicia. Do tego wszystkiego dojdzie tryb Nowej Gry Plus.

Warto także zaznaczyć, że zainteresowani mogą aktualnie sprawdzić wersję demonstracyjną gry na platformie Steam.

Komentarze
2
Endrevius
Gramowicz
31/03/2023 19:08

Kupię ze dwa razy. Za to, że wtedy nie kupiłem ;]. Tzn. Wtedy się kupowało inaczej, szło się z dyskietkami na Wschodnią. Nawet nie było wtedy innej metody.... btw Domana 2 też biorę, jak będzie.

MisioKGB
Gramowicz
31/03/2023 11:26

Oj grało się na Amidze grało. Spoko to wygląda, jak będzie po 30 zł na PS Store to kupię na Pleja