Shadow Gambit: The Cursed Crew na nowym wideo

Jakub Smolak
2023/06/07 09:00
0
0

Zobaczcie z bliska tajemniczą wyspę. Mamy też dobre wieści dla wszystkich, którzy chcieliby przetestować grę.

Jak z pewnością pamiętacie, Shadow Gambit: The Cursed Crew to propozycja od niezależnego studia Mimimi Games, które możecie kojarzyć za sprawą takich hitów jak Shadow Tactics: Blades of the Shogun czy Desperados III. Deweloperzy podzielili się kolejnym trailerem z nadciągającej produkcji. Wideo skupia się na prezentacji wyspy nazwanej Calamity Reef.

Shadow Gambit: The Cursed Crew na nowym wideo

Shadow Gambit: The Cursed Crew z pewnością skradnie serca fanów taktycznych RPG

Trzeba przyznać, że Calamity Reef prezentuje się bardzo klimatycznie, a piracki klimat wręcz wylewa się z ekranu. Chcielibyście zagrać w Shadow Gambit: The Cursed Crew? Mamy dobre wieści, twórcy poinformowali, że ramach nadciągającego Steam Next Fest, które odbędzie się w dniach 19-26 czerwca, udostępnione zostanie demo gry.

Poznaj Shadow Gambit: The Cursed Crew – nową strategię skradankową, której akcja toczy się w alternatywnej historii z czasów złotego okresu piractwa. Klątwa zaginionych dusz spada na tajemniczy archipelag Zagubionych Karaibów, który opanowali straszliwi Inkwizytorzy. Nienawidzą oni wszelkich zjawisk nadprzyrodzonych i swoim ogniem pożerającym dusze chcą wyplenić przeklętych piratów takich jak Ty! – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Shadow Gambit: The Cursed Crew zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series S/X. Nie poznaliśmy jeszcze oficjalnej daty premiery gry, ale debiutu powinniśmy doczekać się w tym roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!