Serial o gladiatorach na efektownym zwiastunie. Anthony Hopkins jako cezar w Those About to Die

Krzysztof Żołyński
2024/07/05 20:00
0
0

Zbliża się premiera widowiska o gladiatorach, intrygach i zepsuciu starożytnego imperium. Amazon Prime pokazał nowy, efektowny zwiastun serialu Those About to Die.

Do sieci trafił właśnie kolejny zwiastun, epicko zapowiadającego się serialu o Imperium Rzymskim i gladiatorach, zapewniających rozrywkę masom. Chociaż nie jest bezpośrednio powiązany z filmem Gladiator, Ridleya Scotta, to z pewnością data premiery nie jest przypadkowa. Przecież to właśnie w tym roku zobaczymy kontynuację wielkiego widowiska tego reżysera.

 Those About to Die
Those About to Die

Those About to Die na nowym epickim zwiastunie

W produkcję Those About to Die zaangażowany jest Roland Emmerich, który osobiście wyreżyserował niektóre odcinki.

W rolę rzymskiego cesarza Wespazjana wciela się Anthony Hopkins, a towarzyszy mu znakomita obsada: Dimitri Leonidas jako Scorpus, Jojo Macari, Gabriella Pession, Iwan Rheon, Sara Martins-Court, Moe Hashim, David Wurawa, Tom Hughes, Lara Wolf, Jóhannes Haukur Jóhannesson, Rupert Penry-Jones i Angeliqa Devi.

Epicki dramat rozgrywający się w skorumpowanym świecie napędzanym spektaklami walk gladiatorów, eksploruje nieznaną wcześniej stronę starożytnego Rzymu – brudną robotę polegającą na zabawianiu mas i dawaniu tłumowi tego, czego pragnie najbardziej… krwi i rozrywki.

GramTV przedstawia:

Serial stworzył scenarzysta, Robert Rodat, przy wsparciu Jill Robi. Skrypt powstał na podstawie klasycznej powieści Daniela P. Mannixa pod tym samym tytułem.

Producentami wykonawczymi są Robert Rodat, Gianni Nunnari, Harald Kloser, Marco Kreuzpaintner, Oliver Berben, Herbert G. Kloiber, Martin Moszkowicz, Jonas Bauer, Stuart Ford, Lourdes Diaz, Charles Holland i oczywiście Emmerich.

Premiera w USA została zaplanowana na 18 lipca, a dzień później będzie dostępny także w Polsce i pojawi się na platformie Amazon Prime.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!