Sebastian z Małej Syrenki na pierwszym zdjęciu. Fani krytykują… i chwalą projekt postaci

Radosław Krajewski
2023/02/27 14:30

Zdania są podzielone.

W tegorocznym okresie blockbusterowym Disney powróci z nowym aktorskim rimejkiem swojej kultowej animacji. Tym razem padło na Małą Syrenkę, która w połowie lutego otrzymała nową zapowiedź, zawierającą kilka niepublikowanych wcześniej scen. Twórcy wciąż ukrywają wygląd niektórych postaci, w tym Floriana oraz Sebastiana, których nie widzieliśmy w pełnej krasie. Z pomocą przyszedł wyciek zdjęcia oficjalnych puzzli z filmu, na którym znalazł się czerwony krab.

Sebastian z Małej Syrenki na pierwszym zdjęciu. Fani krytykują… i chwalą projekt postaci

Sebastian na pierwszym zdjęciu z aktorskiej Małej Syrenki

Podobnie jak w Królu Lwie, fani nie będą mogli liczyć na nieco bardziej fantastyczne projekty zwierząt i twórcy Małej Syrenki również postawili na realizm. Z tego powodu Sebastianowi bliżej do prawdziwego kraba, niż swojego animowanego odpowiednika, co nie spodobało się części widzów. Niektórzy narzekają, że Sebastian to M.O.D.O.K. z Ant-Man i Osa: Kwantomania świata Disneya, zaś inni piszą wprost, że to wina widzów, przez których Król Lew zarobił ponad miliard dolarów.

Nie brakuje jednak głosów chwalących wygląd kraba. Część fanów uważa, że Sebastian wygląda uroczo, a na ostateczną ocenę będziemy musieli poczekać, aż zobaczymy tę postać w ruchu. Pierwsze zdjęcia prezentujące Sebastiana znajdziecie poniżej.

M.O.D.O.K. ale w Małej Syrence

Wczytywanie ramki mediów.

Oto, co się dzieje, gdy remake Króla Lwa zarabia MILIARD DOLARÓW! Sami to na siebie sprowadziliście!

Wczytywanie ramki mediów.

Omg, spójrz na jego małe usta. Naprawdę nad nim popracowali. Myślałam, że mnie przestraszy, ale wygląda uroczo.

Wczytywanie ramki mediów.

Jego małe słodkie oczy i usta działają

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Za reżyserię odpowiada Rob Marshall, twórca Piratów z Karaibów: Na nieznanych wodach, Tajemnicy lasu oraz Mary Poppins powraca. W obsadzie znaleźli się: Halle Bailey, Jonah Hauer-King, Daveed Diggs, Jacob Tremblay, Awkwafina, Javier Bardem, Melissa McCarthy, Noma Dumezweni, Art Malik, Lorena Andrea, Kajsa Mohammar, Jessica Alexander, Russell Balogh, Adrian Christopher, Emily Coates oraz Simone Ashley.

Przypomnijmy, że premiera Małej Syrenki została zaplanowana na 26 maja 2023 roku.

Sebastian na pierwszym zdjęciu z aktorskiej Małej Syrenki, Sebastian z Małej Syrenki na pierwszym zdjęciu. Fani krytykują… i chwalą projekt postaci
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!