Mała Syrenka na nowym zwiastunie. Disney zaprezentował kolejnych bohaterów

Radosław Krajewski
2023/02/15 18:41

Wytwórnia podzieliła się krotką zapowiedzią swojego tegorocznego filmu.

Mała Syrenka otrzymała nowy materiał, który prezentuje wiele nowych scen. Na trwającym zaledwie 30-sekund klipie możemy zobaczyć tytułową bohaterkę graną przez Halle Bailey, a także kilka nowych postaci, w tym księcia Erica, w którego wcielił się Jonah Hauer-King oraz Urszulę, którą zagrała Melissa McCarhy. Krótki klip to wstęp do pełnoprawnego zwiastuna, który powinien pojawić się w sieci już wkrótce. Zwiastun zobaczycie poniżej.

Mała Syrenka na nowym zwiastunie. Disney zaprezentował kolejnych bohaterów

Za reżyserię odpowiada Rob Marshall, twórca Piratów z Karaibów: Na nieznanych wodach, Tajemnicy lasu oraz Mary Poppins powraca. W obsadzie znaleźli się: Halle Bailey, Jonah Hauer-King, Daveed Diggs, Jacob Tremblay, Awkwafina, Javier Bardem, Melissa McCarthy, Noma Dumezweni, Art Malik, Lorena Andrea, Kajsa Mohammar, Jessica Alexander, Russell Balogh, Adrian Christopher, Emily Coates oraz Simone Ashley.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że premiera Małej Syrenki została zaplanowana na 26 maja 2023 roku.

Mała Syrenka – nowa zapowiedź filmu

Komentarze
2
Kawalerzysta
Gramowicz
15/02/2023 23:47

A Kopernik była kobietą.  

wolff01
Gramowicz
15/02/2023 21:40

Piękne obchody 100-lecia.

Nie dość że Disney jest w dużym dołku finansowym, to najwięcej na co ich stać "kreatywnie" to remake klasyków sprzed lat albo kontynuacje pewniaków jak Toy Story albo Zwierzogród.