Sea of Thieves wypływa na większe wody. Do piratów dołączą gracze PS5

Wincenty Wawrzyniak
2024/02/21 21:45
0
0

Nie tylko Hi-Fi Rush i Grounded – do dotychczas ekskluzywnych dla PC i Xboksów tytułów dołącza bestseller z 2018 roku.

Zgodnie z wcześniejszymi oczekiwaniami, przedstawiciele studia Rare wspólnie z Microsoftem ujawnili, że gra Sea of Thieves zadebiutuje na konsolach PlayStation 5. Otrzymaliśmy oficjalną wiadomość od deweloperów, krótki teaser oraz dokładną datę premiery – wszystkie najważniejsze szczegóły znajdziecie poniżej.

Sea of Thieves wypływa na większe wody. Do piratów dołączą gracze PS5

Sea of Thieves z datą premiery na PS5

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie, Sea of Thieves pojawi się na sprzęcie Sony dokładnie 30 kwietnia. Od jutra – 22 lutego – zainteresowani będą mogli dodawać produkcję do swojej listy życzeń w sklepie PlayStation Store.

Jako studio jesteśmy ogromnie podekscytowani tą możliwością i gotowi stawić czoła wyzwaniu, jakim jest dostarczenie zawartości zupełnie nowej publiczności. Miliony graczy przybyły do Sea of Thieves w ciągu ostatnich sześciu lat na Xbox i Steam i to niesamowite, że po raz kolejny możemy powitać całą nową społeczność na naszych wybrzeżach.

Co czyni ten moment jeszcze bardziej przełomowym, to fakt, że podczas gdy Rare tworzyło gry na wiele konsol, komputerów i handheldów w swojej 40-letniej historii, będzie to pierwszy raz, kiedy gra Rare pojawi się na platformie PlayStation. Dołącz do starszych członków zespołu Sea of Thieves w poniższym filmie, w którym omawiają swoje nadzieje na to, jak to posunięcie wzmocni grę dla wszystkich graczy!

GramTV przedstawia:

Sea of Thieves w pierwszej kolejności zadebiutowało 20 marca 2018 roku na komputerach osobistych (w sklepie Microsoft Store) oraz konsoli Xbox One. W czerwcu 209 roku gra pojawiła się wreszcie na Steamie, co poskutkowało jej znaczącym rozwojem – pisaliśmy o tym w osobnej wiadomości.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!