Sea of Thieves: data premiery na platformie Steam i cena gry

Wincenty Wawrzyniak
2020/05/21 21:45
1
0

Przedstawiciele firmy Microsoft zdradzili dokładną datę premiery gry Sea of Thieves na platformie Steam, ujawniając tym samym cenę produkcji.

Na początku ubiegłego miesiąca dowiedzieliśmy się, że gra Sea of Thieves zadebiutuje na platformie Steam. Nie znaliśmy jednak dokładnej daty – aż do teraz. Dziś bowiem firma Microsoft poinformowała, że produkcja studia Rare pojawi się na platformie Valve już 3 czerwca bieżącego roku. Wiemy również, że zainteresowani będą mogli zakupić tytuł w cenie 39,99 dolarów, czyli około 165 złotych. Przy okazji opublikowano również oficjalny zwiastun zapowiadający premierę na nowej platformie, który znajdziecie poniżej.

Na koniec przypomnijmy jeszcze, że Sea of Thieves w pierwszej kolejności zadebiutowało 20 marca 2018 roku na komputerach osobistych (w sklepie Microsoft Store) oraz konsoli Xbox One.Sea of Thieves: data premiery na platformie Steam i cena gry

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
22/05/2020 08:42

Ładny trailer. Szkoda że nie oddaje rzeczywistości. A rzeczywistość jest taka. Ty i Twoi koledzy... lub bardziej prawdopodobne jacyś randomi z internetów mówiący po niemiecku wylądujecie na łajbie.

Weźmiecie "misję" która pokaże Wam obrazek wyspy z krzyżykiem. Znajdziecie na mapie identyczny obrazek. Następnie udacie się statkiem do tego obrazka. Podróż będzie BAAAAARDZO DŁUGA I NUDNA.

Następnie pobiegniecie tam gdzie jest X. I wykopiecie skrzynkę która jest warta trochę złota. Wasz cel to sprzedanie skarbu i dostanie za niego monety.

Teraz 2 rzeczy mogą się trafić. Albo ktoś Was zabije i zabierze Waszą skrzynkę. Albo Was nie zabije i sprzedacie skrzynkę.

Jak sprzedacie skrzynkę do dostaniecie monety za które kupicie sobie inaczej wyglądające portki. I to jest Wasza cała nagroda.

Jak już macie inaczej wyglądające portki to możecie iść szukać nową skrzynkę.

Ot cała gra...