Sea of Thieves rośnie w siłę, liczba graczy przekroczyła 15 milionów

Wincenty Wawrzyniak
2020/07/21 16:45
0
0

Deweloperzy ze studia Rare mają powody do zadowolenia – gra Sea of Thieves osiąga coraz lepsze wyniki, liczba graczy przekroczyła już 15 milionów.

Jak donosi portal Wccftech, liczba graczy w Sea of Thieves przekroczyła 15 (piętnaście!) milionów. Deweloperzy ze studia Rare zdecydowanie mają się czym chwalić – wraz z Microsoftem twórcy podziękowali wszystkim użytkownikom za wsparcie i pochwalili się, że jeszcze w czerwcu gra pobiła również rekord w kwestii aktywnych graczy jednocześnie; wówczas w Sea of Thieves bawiło się 3,3 miliona graczy. Nie ma wątpliwości co do tego, iż mamy do czynienia z jedną z najbardziej udanych i najbardziej dochodowych nowych marek od firmy Microsoft. Na tak świetne wyniki na pewno w pewnym stopniu miała również wpływ premiera gry na platformie Steam.

Wczytywanie ramki mediów.

Ostatecznie w niecałe dwa miesiące pobytu na platformie Valve tytuł studia Rare przekonał do siebie ponad milion użytkowników. Na koniec przypomnijmy jeszcze, że Sea of Thieves w pierwszej kolejności zadebiutowało 20 marca 2018 roku na komputerach osobistych (w sklepie Microsoft Store) oraz konsoli Xbox One.Sea of Thieves rośnie w siłę, liczba graczy przekroczyła 15 milionów

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!