Rzeka śmierci, Dom na skraju parku i inne - propozycje w FlixClassic na weekend

Radosław Krajewski
2023/06/09 15:00
0
0

Najciekawsze propozycje z oferty platformy FlixClassic, które można obejrzeć w ten weekend.

Trwa właśnie długi weekend, który można wykorzystać na aktywność na świeżym powietrzu, wyjazd nad jezioro, wybranie się do kina, nadrobienie growych zaległości, czy obejrzenie klasycznych filmów. Jeżeli zdecydowaliście się na tę ostatnią opcję, to mamy dla Was pięć propozycji tytułów, które warto obejrzeć w ten weekend. Tym razem polecamy włoski thriller Dom na skraju parku, sci-fi Brat z innej planety oraz przygodową produkcję, Rzeka śmierci. Pełną listę wybranych przez nas filmów znajdziecie poniżej.

Rzeka śmierci, Dom na skraju parku i inne - propozycje w FlixClassic na weekend

FlixClassic – co oglądać w weekend? (9-11 czerwca)

Brat z innej planety (1984)

  • USA
  • 1h i 41 min

Brat to przybysz z innej planety, która rozbija się na Ziemi, a konkretniej w Nowym Jorku. Z wyglądu przypomina czarnoskórego mężczyznę, a jedyne co go wyróżnia, to dziwne stopy. Obcy jest niemy, ale ma rozwiniętą empatię, dzięki której potrafi naprawiać różne rzeczy. Brat nie może wrócić na swoją planetę, starając się odnaleźć swój dom w nowym świecie. Po piętach depczą mu dwaj łowcy nagród z planety mężczyzny, którzy przybywają na Ziemię, aby go schwytać.

Brat z innej planety (1984), Rzeka śmierci, Dom na skraju parku i inne - propozycje w FlixClassic na weekend

Nazywają mnie Trinity (1970)

  • Włochy
  • 1h i 49 min

Trinity to najszybszy rewolwerowiec na dzikim zachodzie, zwany prawą ręką diabła, który zarabia na życie jako łowca nagród. Gdy po złapaniu kolejnego bandyty, przyprowadza go do aresztu w pobliskim miasteczku, okazuje się na miejscu, że szeryfem jest jego brat, Bambino, znany jako lewa ręka diabła. Trinity postanawia pomóc bratu w walce z burmistrzem i jego oprychami, którzy nękają pobliską osadę Mormonów.

Nazywają mnie Trinity (1970), Rzeka śmierci, Dom na skraju parku i inne - propozycje w FlixClassic na weekend

Dom na skraju parku (1980)

  • Włochy
  • 1h i 28 min

GramTV przedstawia:

Tom i Lisa jadą do znajomych, kiedy ich samochód odmawia im posłuszeństwa. Z pomocą przychodzi dwójka mężczyzn, którzy po naprawie ich samochodu, wpraszają się na przyjęcie. Impreza przebiega bez żadnych zakłóceń do momentu gry w karty, podczas której dochodzi do starcia między niezaproszonymi gośćmi a imprezowiczami. Tajemnicza dwójka okazuje się niebezpiecznymi przestępcami.

Dom na skraju parku (1980), Rzeka śmierci, Dom na skraju parku i inne - propozycje w FlixClassic na weekend

Na samym dnie (1970)

  • RFN, Wielka Brytania
  • 1h i 27 min

Film Jerzego Skolimowskiego, opowiadający o chłopaku z niższych sfer, który po skończeniu szkoły, nie może znaleźć żadnej pracy. W końcu trafia na ofertę pracy na basenie na przedmieściach Londynu. Tam spotyka dziewczynę, która jest od niego trochę starsza. Chłopak szybko się w niej zakochuje.

Na samym dnie (1970), Rzeka śmierci, Dom na skraju parku i inne - propozycje w FlixClassic na weekend

Rzeka śmierci (1989)

  • USA
  • 1h i 37 min

John Hamilton to poszukiwacz przygód i przewodnik po niebezpiecznej amazońskiej dżungli. Mężczyzna zgadza się przeprowadzić ekspedycję złożoną z doktora Blakesleya i jego córki Anny. Lekarz chce dotrzeć do indiańskiego plemienia żyjącego w pobliżu legendarnego Zaginionego Miasta, aby uratować ich przed tajemniczą, śmiertelną chorobą.

Rzeka śmierci (1989), Rzeka śmierci, Dom na skraju parku i inne - propozycje w FlixClassic na weekend
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!