Ruszyły zapisy na CS:GO Masters by Samsung Odyssey. Pula nagród to 2000 euro

gram.pl
2022/10/18 15:30

Chętni mogą spróbować swoich sił w turnieju.

Jeżeli jesteście graczami Counter-Strike: Global Offensive i chcecie sprawdzić swoje umiejętności, to możecie spróbować swoich sił w CS:GO Masters by Samuns Odyssey. Zapisy do internetowego turnieju w jednej z najpopularniejszych sieciowych strzelanek już ruszyły.

Ruszyły zapisy na CS:GO Masters by Samsung Odyssey. Pula nagród to 2000 euro

CS:GO Masters by Samuns Odyssey – zasady turnieju, zapisy i harmonogram rozgrywek

Od 17 października gracze mogą zgłaszać się do udziału w internetowym turnieju. Aby wziąć udział należy zapisać 5-osobową drużynę za pośrednictwem formularza dostępnego na tej stronie. Zapisy zakończą się już 23 października.

Rozgrywki podzielone zostały na kilka etapów i pierwszy z nich wystartuje już 24 października. Zakwalifikowane drużyny zostaną podzielona na dwie grupy, w których rozegrają między sobą pojedynki. Szesnaście najlepszych zespołów przejdzie do fazy głównej, a następnie dwa najlepsze awansują do wielkiego finału, który odbędzie się 6 listopada. W decydującym meczu gracze powalczą o zwycięstwo w CS:GO Masters i główną nagrodę w wysokości 1 000 euro.

GramTV przedstawia:

Ambasadorami turnieju są popularni polscy streamerzy CS:GO – PAGO i Testree. Zmagania uczestników turnieju będzie można śledzić na dedykowanej stronie. Finał będzie można obejrzeć na żywo na kanale Twitch streamera PAGO.

Więcej informacji na temat turnieju i szczegółów dotyczących zasad rozgrywek znajdziecie na oficjalnej stronie.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!