Road to Vostok z wersją demo na Steam. „Fiński STALKER” do sprawdzenia za darmo

Mikołaj Ciesielski
2022/09/27 07:30

Użytkownicy komputerów osobistych mogą sprawdzić, jak obecnie prezentuje się realistyczny FPS, za którego produkcję odpowiada jedna osoba.

Road to Vostok z wersją demo na Steam. „Fiński STALKER” do sprawdzenia za darmo

Już na początku miesiąca twórca Road to Vostok zapowiadał, że jeszcze we wrześniu gracze PC będą mieli okazję przetestować wspomnianą produkcję określaną mianem „fińskiego STALKER-a”. Deweloper nie rzucał słów na wiatr. Na platformie Steam pojawiła się bowiem pierwsza wersja demonstracyjna gry. Do sieci trafił też nowy zwiastun, który znajdziecie na dole wiadomości.

Gracze PC mogą już pobierać pierwsze demo gry Road to Vostok

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, udostępnione demo zaoferuje mały wycinek gry, który pozwoli przyjrzeć się zarówno aktualnej oprawę wizualnej, jak i znajdującym się obecnie w tytule mechanikom rozgrywki. Niestety twórca nie zdradził żadnych dodatkowych szczegółów. Zaznaczono jednak, że podczas zabawy użytkownicy mogą natrafić na drobne błędy.

Warto wspomnieć, że nad Road to Vostok pracuje wyłącznie jeden człowiek, który jest jednocześnie byłym porucznikiem sił zbrojnych Finlandii. Produkcja powstaje obecnie wyłącznie z myślą o komputerach osobistych, ale twórca nie wyklucza udostępnienia gry na pozostałych platformach. W pierwszej kolejności tytuł ma zadebiutować we wczesnym dostępie, ale premiera w Early Access zaplanowana jest najwcześniej na 2024 rok.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
dariuszp
Gramowicz
27/09/2022 11:36

Spoko tylko to wygląda jak scam.

Koleś skleił kawałek mapy wg tutoriala z gotowych assetów i tyle.

Nie bez powodu w całym "demo" jest 1 przeciwnik który całkowicie stoi nieruchomo i jak obrywa kilka razy to przechodzi do ragdoll. Bo zrobienie ludzi wymaga nie lada wysiłku i jeden developer tego sensownie nie zrobi.

Moja rada - nie dawać na to ani grosza.

f1fson
Gramowicz
27/09/2022 07:59

Wow! Przetestowałem i zapowiada się naprawdę spoko.