Replika Ostrza Mrozu z World of Warcraft do kupienia za „jedyne” 7,500 zł

Radosław Krajewski
2022/09/27 17:30
0
0

Blizzard zaoferował fanom gry dosyć kosztowny gadżet

Wczoraj swoją premierę miał World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic, czyli dodatek do World of Warcraft Classic, który przywrócił kultowe rozszerzenie z 2008 roku w niezmienionej formie. Z tej okazji w sklepie Blizzarda pojawił się niezwykły miecz. Teraz każdy fan może posiadać swoje własne Ostrze Mrozu, które dzierżone było przez Króla Lisza. Jednak nie każdy gracz będzie mógł pozwolić sobie na zakup tego gadżetu.

Replika Ostrza Mrozu z World of Warcraft do kupienia za „jedyne” 7,500 zł

Ostrze Mrozu – wysoka cena gadżetu

Miecz stworzony jest w skali 1:1 i został wykonany ze stopu cynku i miedzi oraz stali nierdzewnej i skóry. Wymiary to 125 x 33,2 x 12 cm, a waga 7,6 kg. Wielu potencjalnie chętnych nabywców może skutecznie odstraszyć cena. Za Ostrze Mrozu należy zapłacić 1,500 dolarów, czyli w przeliczeniu niecałe 7,500 zł.

GramTV przedstawia:

W sklepie Blizzarda można również dokupić uchwyt, aby powiesić swój miecz na ścianie. Stylizowane mocowanie wykonane z metalu zostało wycenione na 200 dolarów, czyli około 1,000 zł. Wspomniane ceny nie uwzględniają kosztów wysyłki oraz ewentualnego podatku. Ostateczna cena zamówienia może więc być dużo wyższa. Replika trafi do pierwszych klientów w lutym 2023 roku.

Ostrze Mrozu – wysoka cena gadżetu, Replika Ostrza Mrozu z World of Warcraft do kupienia za „jedyne” 7,500 zł
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!