Ravenswatch – zapowiedź roguelike'a, który może namieszać na rynku

Jakub Smolak
2023/02/23 09:15

Nowa gra twórców Curse of the Dead Gods.

Ravenswatch to propozycja od studia Passtech Games, a pieczę wydawniczą nad projektem sprawuje firma Nacon. Produkcja powinna zainteresować graczy, którzy lubią dynamiczne wyzwania w stylu roguelike. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym trailerem.

Ravenswatch – zapowiedź roguelike'a, który może namieszać na rynku

Twórcy Ravenswatch stawiają na dynamiczną rozgrywkę

Ekipę Passtech Games możecie kojarzyć za sprawą wydanego w 2021 roku Curse of the Dead Gods. Gra spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony recenzentów i graczy, a wiele osób porównywało ją do genialnego Hadesa. Wszystko wskazuje na to, że Ravenswatch będzie utrzymane w podobnych klimatach.

„Ravenswatch to widziana z góry gra akcji typu roguelike, która łączy dynamiczną walkę w czasie rzeczywistym z rozbudowaną rozgrywką i mnóstwem możliwości powtórnej zabawy. Po sukcesie Curse of the Dead Gods studio Passtech powraca z nową grą, w którą można się bawić samodzielnie lub z innymi graczami (maksymalnie w czwórkę) w trybie kooperacji online” – czytamy w opisie gry na Steam.

Ravenswatch w pierwszej kolejności zadebiutuje w usłudze Early Access, a gra udostępniona zostanie dla użytkowników Steam 6 kwietnia.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
23/02/2023 14:52

Teraz to już bliżej tej grze do Diablo (jako H&S) niż Hadesa :P