Flash z pierwszym zwiastunem. Superbohater resetuje uniwersum DC (Aktualizacja)

Radosław Krajewski
2023/02/13 13:20

Warner Bros. podzielił się pierwszym pełnoprawnym zwiastunem filmu o Flashu.

Aktualizacja: Warner Bros. udostępnił również 30-sekundowy klip z Flasha podczas Super Bowl. Materiał zawiera kilka niepublikowanych wcześniej scen. Wideo z nowymi fragmentami znajdziecie na samym dole wiadomość, pod właściwym zwiastunem.

Oryginalna wiadomość: Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami Warner Bros. udostępnił nowy zwiastun filmu Flash. Produkcja wcześniej doczekała się pierwszego plakatu, a tym razem wytwórnia skorzystała z okazji, aby promować swoje tegoroczne widowiska z okazji finałów Super Bowl. Efektowny zwiastun zarysowuje historię Barry’ego Allena i jego problemów z multiwersum, z którymi będzie musiał się zmierzyć. W przygodzie wezmą również udział Batman, grany przez Michaela Keatona, a także Supergirl, w którą wcieliła się Sasha Calle. Zwiastun zobaczycie poniżej.

Flash z pierwszym zwiastunem. Superbohater resetuje uniwersum DC (Aktualizacja)

Film opowiada o nastoletnim Barrym Allenie, który wykorzystuje moc Szkarłatnego Sprintera, aby cofnąć się w czasie i zapobiec morderstwu swojej matki i uratować ojca przed wieloletnią odsiadką w więzieniu. Chłopak jednak nie wie, że jakiekolwiek zmiany w przeszłości, wpłyną również na przyszłość. Flash musi rozpocząć współpracę ze swoją młodszą wersją, a także innymi bohaterami, aby uratować oś czasu.

GramTV przedstawia:

Reżyserem Flasha jest Andy Muschietti, twórca świetnie przyjętego horroru To oraz Mama. W filmie wystąpili: Ezra Miller, Ron Livingston, Michael Keaton, Kiersey Clemons, Michael Shannon, Antje Traue, Sasha Calle, Ben Affleck, Maribel Verdú, Temuera Morrison, Saoirse-Monica Jackson, Rudy Mancuso, i Luke Brandon Field.

Flash zadebiutuje w kinach 16 czerwca 2023 roku.

Flash – nowy zwiastun

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
13/02/2023 11:08

"I'm Batman" - siedziałem że to powie zanim to powiedział :-) Ale trzeba przyznać że nie dali radę ukryć faktu że Keaton to już dziadek. On chyba jest w 100% CGI jak jest w kostiumie. Albo w 98% tzn użyli dolną połowę twarzy. Bo porusza się gorzej jak postać z gry komputerowej.