Projekt Hadar budzi wiele pozytywnych emocji wśród deweloperów CD Projekt RED

Mikołaj Ciesielski
2024/05/22 09:05
2
0

„Jestem bardzo podekscytowana” – mówi projektanta zadań w Cyberpunk 2077: Widmo Wolności.

Już w październiku 2022 roku CD Projekt RED ujawniło projekt Hadar. Zgodnie z zapowiedziami będzie to pierwsza gra studia bazująca na własnym IP. Okazuje się, że deweloperzy są niezwykle podekscytowani możliwością stworzenia zupełnie nowej marki, co potwierdza wypowiedź Marii Mazur – projektantka zadań w Cyberpunk 2077: Widmo Wolności.

Projekt Hadar budzi wiele pozytywnych emocji wśród deweloperów CD Projekt RED

Projektantka zadań w Cyberpunk 2077: Widmo Wolności jest „bardzo podekscytowana” Projektem Hadar

Na Digital Dragons z Marią Mazur miała okazję porozmawiać redakcja GamesRadar. W trakcie rozmowy przedstawicielka CD Projekt RED wspomniała m.in. o projekcie Hadar. Projektantka zadań w Cyberpunk 2077: Widmo Wolności przyznała, że była „bardzo szczęśliwa”, gdy dowiedziała się, że polskie studio zamierza stworzyć własną markę.

Wydaje mi się, że ma to sens, biorąc pod uwagę, jak wiele osób mamy na pokładzie. Chodzi mi na przykład o scenarzystów, ale także naszych artystów. To byłoby marnotrawstwo, gdybyśmy nie zainwestowali naszych zasobów w coś nowego lub coś, co jest bezpośrednio nasze. Jestem bardzo podekscytowana projektem Hadar – powiedziała Mazur.

GramTV przedstawia:

Niestety nie otrzymaliśmy żadnych szczegółów na temat nowego IP od CD Projekt RED. Zgodnie z informacjami przekazanymi pod koniec marca bieżącego roku projekt Hadar wciąż znajduje się w fazie koncepcyjnej. Zapewne minie więc jeszcze sporo czasu, zanim polskie studio podzieli się pierwszymi konkretami na temat wspomnianej produkcji.

Komentarze
2
koNraDM4
Gramowicz
25/05/2024 15:54
LSPL napisał:

Czy kiedykolwiek jakiś dev nie był "podekscytowany"?

Zdarzyło się parę razy np. gość od takiej małej gry Fez tak bardzo nie był podekscytowany, że obraził całą społeczność growego świata, a potem zapadł się pod ziemię. 

LSPL
Gramowicz
23/05/2024 08:14

Czy kiedykolwiek jakiś dev nie był "podekscytowany"?