Los chłopów w Manor Lords stał się nieco lżejszy. Nowa aktualizacja już dostępna dla wszystkich graczy

Patrycja Pietrowska
2024/06/12 09:35
0
0

Twórca Manor Lords udostępnił kolejną aktualizację.

Pod koniec maja bieżącego roku twórca Manor Lords udostępnił oficjalną, pierwszą łatkę do gry. Pojawiła się między innymi Pani Dworu, ale także ulepszone warianty zbroi czy podatek królewski. Grzegorz Styczeń nieustannie ulepsza swoją produkcję, ponownie oferując nową aktualizację wprowadzającą kolejne zmiany.

Manor Lords
Manor Lords

Manor Lords z nową aktualizacją. Masa poprawek i eksperymentalna nowość

Na platformie Steam ukazał się nowy wpis od twórcy Manor Lords. Zgodnie z przekazanymi informacjami, aktualizacja opatrzona numerem 0.7.975 opuściła już fazę beta i jest dostępna dla wszystkich graczy. Gracze mogą liczyć między innymi na skrócony czas ładowania, a także masę różnych poprawek.

Grzegorz Styczeń zadbał między innymi o optymalizację rolnictwa, a także o przyspieszenie importu żywego inwentarzu poprzez zmniejszenie dystansu podróży handlarza. Dodatkowo wprowadzona została eksperymentalna nowość, która sprawia, że los chłopów stanie się nieco lżejszy – dodano bowiem cztery dodatkowe wozy ręczne do magazynu poziomu drugiego. Twórca rozważa również wprowadzenie ulepszeń (za cenę drewna) dla wspomnianych wozów.

GramTV przedstawia:

Aktualizacja obejmuje także dym z komina, który nie będzie już generowany zbyt daleko od kamery, gdy był ledwo widoczny. Ponadto mieszkańcy osady nie będą już zawieszać się przez blokujących ścieżki wolnych handlarzy, a postacie nie powinny już przenikać przez ściany w niektórych lokalizacjach. Naprawiono również błąd związany z zacinaniem się chłopów w zadaniach transportowych. Pełna lista wprowadzonych poprawek znajduje się w tym miejscu.

Deweloper wspomniał także, że w pierwszym miesiącu po wydaniu produkcji starał się nie wprowadzać „żadnych ryzykownych zmian”, skupiając się na ustabilizowaniu gry. Jak zaznacza twórca, nadal będzie wczytywał się w opinie graczy Manor Lords, a gdy tytuł będzie już stabilny, planuje „przeprowadzić kilka zabawnych eksperymentów” i „wreszcie dodać kilka nowych funkcji”.

Na zakończenie przypominamy, że w Manor Lords zagramy obecnie w ramach wczesnego dostępu wyłącznie na komputerach osobistych. Gra znajduje się także w bibliotece usługi PC Game Pass. Warto przy okazji wspomnieć, że do 23 czerwca 2024 roku zakupimy grę na Steam z 25% zniżką.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!