Takiej Płotki jeszcze nie widzieliście. Specjalny pojazd inspirowany Wiedźminem 3

Radosław Krajewski
2024/06/05 16:00
1
0

Gdyby Geralt żył w naszych czasach, na pewno nie pogardziłby takim środkiem transportu.

Jeżeli jesteście fanami motoryzacji, a w szczególności jednośladów, jak również serii Wiedźmin, to powinniście zwrócić uwagę na niesamowity motocykl inspirowany Wiedźminem 3. Na stronie Urban Garage ruszył konkurs, w którym można zagłosować na zmodyfikowane modele BMW R 18. Użytkownicy mogą wybrać jedną z trzech customowych wersji, a jedna z nich to „Płotka” – motocykl zawierający wszystko to, co powinien posiadać środek transportu łowcy potworów.

Takiej Płotki jeszcze nie widzieliście. Specjalny pojazd inspirowany Wiedźminem 3

Motocykl BMW R 18 inspirowany Wiedźminem 3

Motocykl z Wiedźmina powstał przy współpracy BMW Motorrad Premium Arena i CD Projekt RED. Jest to więc oficjalny projekt motocyklu z wiedźmińskiej serii, którego założeniem było stworzenie takiego pojazdu, z którego mógłby skorzystać sam Geralt z Rivii. Jednoślad zawiera charakterystyczne symbole znane z Wiedźmina 3, w tym logo gry, grafiki znaków, a nawet rękojeści stalowego i srebrnego miecza. Na uwagę zasługują również torby, które mają imitować zbroję bohatera.

„Płotka” to owoc współpracy pomiędzy studiem CD PROJEKT RED, a BMW Motorrad Premium Arena. Przy projektowaniu tego mechanicznego cuda, twórcom przyświecał cel stworzenia maszyny, której nie powstydziłby się sam Geralt z Rivii, bohater gry Wiedźmin 3: Dziki Gon od CD PROJEKT RED. „Płotka” ma nie mniej charakteru, co jej cyfrowe wcielenie, a przy okazji może pochwalić się potężnymi osiągami i bogatym wnętrzem. „Płotka” w motocyklowym wydaniu to idealna towarzyszka drogi, z którą każda podróż — duża i mała — jest najczystszą przyjemnością i prawdziwą przygodą.

GramTV przedstawia:

W ramach konkursu każdy może zgłosić swój ulubiony projekt i wygrać jedną z trzech nagród. Finał promocji odbędzie się 15 czerwca, gdzie wszystkie motocykle biorące udział w konkursie będzie można zobaczyć w strefie parkingu przy Royal Wilanów w Warszawie.

Motocykl BMW R 18 inspirowany Wiedźminem 3, Takiej Płotki jeszcze nie widzieliście. Specjalny pojazd inspirowany Wiedźminem 3
Foto: bmwcustomcontest.pl
Foto: bmwcustomcontest.pl
Foto: bmwcustomcontest.pl
Foto: bmwcustomcontest.pl
Foto: bmwcustomcontest.pl
Komentarze
1
LSPL
Gramowicz
07/06/2024 08:08

Wystarczy przykleić logo i już jest "pojazd inspirowany".