Polski symulator sekcji zwłok zadebiutował na Steam. Mieszany odbiór Autopsy Simulator

Patrycja Pietrowska
2024/06/07 15:30
0
0

Użytkownicy platformy Valve mają pewne uwagi.

Na rynek trafił właśnie kolejny reprezentant symulatorów – Autopsy Simulator. Tym razem rzecz tyczy się sekcji zwłok, na podstawie której gracze próbują ustalić przyczynę zgonu. Okazuje się jednak, że tytuł spotkał się z mieszanym odbiorem wśród użytkowników platformy Valve.

Polski symulator sekcji zwłok zadebiutował na Steam. Mieszany odbiór Autopsy Simulator

Autopsy Simulator z mieszanymi ocenami na platformie Steam

Autopsy Simulator od polskiego studia Woodland Games trafiło już na Steam. Gracze wcielają się w postać patomorfologa, który odnajduje podczas sekcji zwłok pierścionek należący do zaginionej przed laty żony bohatera. W miarę postępu fabuły poznajemy kolejne elementy układanki, a Jack musi uporać się z własnymi słabościami.

Na platformie Valve pojawiły się pierwsze oceny produkcji, jednak ogólny odbiór jest aktualnie „mieszany” – tylko 49% z 189 opinii jest pozytywnych. Gracze zwracają uwagę na mało aspektów typowo „symulacyjnych” i zbyt duży nacisk na opowiadaną historię. Według użytkowników Steama w grze nie trzeba wiele analizować i brakuje możliwości „prawdziwego badania”. W pozytywny sposób ocenia się natomiast grafikę i część zagadek.

GramTV przedstawia:

Okazuje się, że wielu graczy nieco zmylił tytuł. Deweloperzy wciąż bowiem pracują nad dodaniem trybu swobodnej symulacji sekcji zwłok, wobec czego aktualnie dostępny jest jedynie tryb fabularny. Wkrótce twórcy mają podzielić się kolejnymi szczegółami, a zainteresowanym pozostaje oczekiwać na nowe wieści.

Autopsy Simulator to horror z elementami symulatora, który przeradza się w zagadkę. Gracz wciela się w postać patomorfologa Jacka. Podczas sekcji zwłok tajemniczej kobiety, Jack odnajduje w jej wnętrzu pierścionek należący do jego zaginionej przed laty żony Kate. Wraz z rozwojem akcji pojawiają się nowe elementy układanki. Aby odkryć prawdę, Jack musi zmierzyć się z mrocznymi siłami oraz słabościami własnego umysłu. – czytamy w opisie gry Autopsy Simulator na platformie Steam.

Autopsy Simulator zadebiutowało 6 czerwca 2024 roku. Polska gra jest dostępna na komputerach osobistych.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!