Prezentacja GTA 6 coraz bliżej? Znany raper zapowiada coś dużego

Radosław Krajewski
2023/03/02 11:45

Wystarczyła grafika z napisem „Vice City”, aby gracze oczekiwali zbliżającej się zapowiedzi nowej gry od Rockstara.

Wszyscy wyczekujemy pierwszej oficjalnej zapowiedzi Grand Theft Auto VI, która według ostatnich doniesień ma wprowadzić nową technologię, będącą rewolucją w jakości oprawy graficznej. Rockstar Games jednak nie śpieszy się z zaprezentowaniem swojej produkcji graczom i wciąż nie wiemy, kiedy deweloper przedstawi pierwsze informacje o nadchodzącej grze. Atmosferę wokół zapowiedzi GTA VI podgrzał raper 50 Cent, który na swoim Instagramie opublikował logo GTA: Vice City.

Prezentacja GTA 6 coraz bliżej? Znany raper zapowiada coś dużego

50 Cent podgrzewa atmosferę przed zapowiedzią GTA VI

Według wielu doniesień szósta odsłona serii będzie rozgrywać się w Miami, więc gracze będą mogli wrócić do doskonale znanego miasta, ale tym razem we współczesnej odsłonie. Raper nie zdradził, o co dokładnie może chodzić, ale gracze połączyli już kropki i wierzą, że 50 Cent nagrał nowy utwór na potrzeby gry lub pojawi się w produkcji jako jeden z bohaterów.

Wytłumaczę to później. To będzie coś więcej niż Power, wierzcie mi.

50 Cent podgrzewa atmosferę przed zapowiedzią GTA VI, Prezentacja GTA 6 coraz bliżej? Znany raper zapowiada coś dużego

GramTV przedstawia:

Jeżeli muzyk rzeczywiście zapowiedział coś związanego z GTA VI, to Rockstar może nie być zadowolone z przedwczesnego ogłoszenia. Nie można jednak wykluczyć zaplanowanej akcji marketingowej, do której wkrótce dołączą inne gwiazdy. Warto jednak wspomnieć o wykorzystanych przez 50 Centach hasztagach, które mogą mieć związek z jakąś współpracą. Nie możemy wiec wykluczyć, że raper wykorzystał „Vice City” do wypromowania swojej nowej działalności, która nie ma nic wspólnego z GTA VI.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!