Premiery Disney+ na listopad. Mnóstwo ciekawych nowości w ofercie

Radosław Krajewski
2022/10/24 15:40
0
0

Platforma podała pełną listę nowości na przyszły miesiąc.

To będzie jeden z najlepszych miesięcy w historii Disney+. Już w listopadzie na subskrybentów czeka mnóstwo interesujących nowości, na czele z nowym serialem fantasy, Willow. Ponadto w przyszłym miesiącu widzowie będą mieli okazję obejrzeć Śnięty Mikołaj: Serial oraz serial dokumentalny Bez granic z Chrisem Hemsworthem.

Premiery Disney+ na listopad. Mnóstwo ciekawych nowości w ofercie

W listopadzie na Disney+ zadebiutuje tylko jeden głośny film, czyli Rozczarowana. Kontynuacja Zaczarowanej z 2007 roku to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji przyszłego miesiąca, która z pewnością przyciągnie wiele subskrybentów przed ekrany. Ponadto w ofercie pojawią się seriale Zwierzogród+, Pacjent oraz Zakłamanie. Pełną ofertę znajdziecie poniżej.

Disney+ - premiery w listopadzie 2022

David Beckham: Drużyna w opałach (serial) – 9 listopada

David Beckham wraca w rodzinne strony. Dołącza do klubu Westward Boys we wschodnim Londynie, drużyny grającej w Echo Premier League, od której to zaczęła się jego przygoda z piłką. Westward nie wygrał ani jednego meczu przez cały sezon i w dodatku grozi im kolejny spadek w tabeli. Przed Beckhamem stoi spore wyzwanie. Czy uda mu się uratować drużynę?

Śnięty Mikołaj: Serial – od 16 listopada

Scott Calvin zbliża się do swoich 65. urodzin i zdaje sobie sprawę, że nie może być wiecznie Mikołajem. Zauważa, że zaczyna wykonywać obowiązki Świętego coraz wolniej, ale co ważniejsze, ma rodzinę, która mogłaby czerpać wiele korzyści z życia w normalnym świecie. Szczególnie dwaj synowie, z których jeden dorastał w Lakeside w stanie Illinois, a drugi – na biegunie północnym. Mając do pomocy mnóstwo elfów, Scott postanawia znaleźć odpowiedniego następcę na stanowisku Mikołaja. W tym samym czasie próbuje również przygotować swoich najbliższych na nową przygodę, czyli życie na południe od bieguna.

Bez granic z Chrisem Hemsworthem (serial) – 16 listopada

GramTV przedstawia:

Chris Hemsworth rozpoczyna misję, by odkryć, jak żyć lepiej i dłużej. Z pomocą światowej klasy ekspertów, rodziny i przyjaciół podejmuje szereg wyzwań, dzięki którym spróbuje pokonać swoje bariery, poszerzyć granice własnych możliwości, a także przeciwdziałać chorobom wieku podeszłego. Hemsworth spróbuje odkryć również, jak możemy uwolnić nasz potencjał, aby jak najdłużej cieszyć się sprawnością, zdrowiem i szczęściem.

Rozczarowana (film) – 18 listopada

Od ślubu Giselle i Roberta minęło piętnaście lat i z czasem wielkie miasto straciło dla Giselle swój urok. W pogoni za bardziej baśniowym życiem powiększająca się rodzina postanawia więc zamieszkać w sennej podmiejskiej społeczności Monroeville. Niestety, nie jest to remedium, na które liczyła Giselle. Przedmieścia rządzą się własnymi prawami i mają swoją królową, Malvinę Monroe, która sprawia, że Giselle bardziej niż kiedykolwiek wcześniej czuje się nie na swoim miejscu. Rozczarowana tym, że jej „długo i szczęśliwie” ponownie się oddala, szuka pomocy w andalazyjskiej magii i przypadkowo przekształca całe miasto w krainę rodem z baśni, stawiając pod znakiem zapytania przyszłość i szczęście swojej rodziny. Teraz Giselle podejmuje walkę z czasem, by odwrócić zaklęcie i odnaleźć odpowiedź na pytanie, czym naprawdę jest „długo i szczęśliwie” dla niej i dla jej bliskich.

Willow (serial) – 30 listopada

Nowy serial, będący sequelem przygodowego filmu fantasy „Willow” George’a Lucasa z 1988 roku. Czarodziej Nelwyn powraca po latach od uratowania cesarzowej Elory Danan, by poprowadzić grupę zuchwałych wyrzutków na niebezpieczną misję ratunkową w świecie przekraczającym granice wyobraźni. Warwick Davis powraca w „Willow” w tytułowej roli, a Jonathan Kasdan, Ron Howard, Wendy Mericle, Kathleen Kennedy i Michelle Rejwan pełnią rolę producentów wykonawczych.

Pacjent (serial) – 30 listopada

„Pacjent” to psychologiczny thriller o terapeucie Alanie Straussie (Steve Carell) więzionym przez swojego pacjenta Sama Fortnera (Domhnall Gleeson), który okazuje się seryjnym mordercą. Specjalista staje przed trudnym terapeutycznym wyzwaniem: powstrzymać mordercze zapędy pacjenta. Aby przeżyć, Alan musi dotrzeć do zaburzonego umysłu Sama i powstrzymać go przed popełnieniem kolejnego morderstwa. Jednak Sam nie chce poruszać bolesnych tematów. Będąc w potrzasku Alan odkrywa nie tylko, jak głęboko sięgają zapędy Sama, ale także jak wiele pracy musi włożyć, by naprawić rozpad własnej rodziny. W obliczu uciekającego czasu Alan desperacko walczy, by powstrzymać Sama, zanim stanie się współwinny dokonywanych przez niego morderstw lub, co gorsza, sam stanie się celem ataku.

Pozostałe premiery na Disney+ w listopadzie:

  • Reboot - 2 listopada
  • Zwierzogród+ - 9 listopada
  • Prześcignąć zbrodnię - 9 listopada
  • Wulkan miłości - 11 listopada
  • Zakłamanie - 16 listopada
  • Miki: Historia Myszki - 18 listopada
  • Dziedzictwo: Prawdziwa historia LA Lakers - 23 listopada
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!