Powstaje 19 produkcji z Gwiezdnych wojen. Grafiki prezentują zapowiedziane projekty

Radosław Krajewski
2022/06/25 19:00
4
0

Wśród nich aż 8 kinowych filmów.

Podczas tegorocznego Star Wars Celebration Lucasfilm zapowiedziało kilka nowych projektów z Gwiezdnych wojen. Jedną z nich będzie nowy serial animowany Tales of the Jedi, a także kolejny aktorski serial zatytułowany Star Wars: Skeleton Crew. Twitterowe konto Culture Crave zebrało wszystkie zapowiedziane projekty z Gwiezdnych wojen i podobnie jak w przypadku produkcji Marvela, przedstawili je na grafikach.

Powstaje 19 produkcji z Gwiezdnych wojen. Grafiki prezentują zapowiedziane projekty

Lucasfilm obecnie pracuje nad 11 serialami przeznaczonymi na Disney+. Część z nich, to kolejne sezony znanych już produkcji, jak The Mandalorian, Parszywa Zgraja, czy Wizje, ale większość z nich to oryginalne seriale, które czekają na swoje debiuty. Już pod koniec sierpnia otrzymamy Andora, czyli spin-off Łotra 1, a jeszcze w tym roku powinno zadebiutować wspomniane wcześniej Tales of the Jedi. Na przyszły rok studio zaplanowało premiery Young Jedi Adventures, Ahsoka i The Acolyte.

GramTV przedstawia:

Nieco dłużej będziemy musieli poczekać na debiut kolejnego kinowego filmu z serii. Najbliżej premiery jest niezatytułowany jeszcze film od Taiki Waititiego, który powinien rozpocząć zdjęcia do filmu w przyszłym roku. Następnie otrzymamy Rogue Squadron od Patty Jenkins. Na realizację czekają również projekty od Kevin’a Feige’a, Damona Lindelofa oraz trylogia Riana Johnsona. Poniższe grafiki przedstawiają wszystkie nadchodzące produkcje z Gwiezdnych wojen.

Culture Crave
Culture Crave
Komentarze
4
alex1112
Gramowicz
26/06/2022 13:16

Jak już wspomniałem, nie ma marki nie do zarżnięcia. Wystarczy wypuścić po prostu odpowiednią duża liczbę gniotów.

Karanthir666
Gramowicz
26/06/2022 00:09
Sanders-sama napisał:

Typowy Disney.... ilość ponad jakość.

MCU jeszcze lepsze. Tam planują chyba 31 produkcji.

Sanders-sama
Gramowicz
25/06/2022 22:51

Typowy Disney.... ilość ponad jakość.
Trwa Wczytywanie