Pogłoski sugerują, że Nintendo ma w planie reedycje dwóch klasycznych gier. Pojawią się przed premierą konsoli Switch 2

Krzysztof Żołyński
2024/05/28 22:00
0
0

Z najnowszych pogłosek wynika, że Nintendo szykuje dużą niespodziankę dla graczy. Będą to reedycje dwóch klasycznych gier, które zadebiutują jeszcze przed premierą konsoli Switch 2.

Takie pogłoski zawsze rozbudzają wyobraźnię graczy. Co to mogą być za gry? Od lat pojawiały się plotki o zremasterowanych wersjach The Legend of Zelda: Wind Waker HD i The Legend of Zelda: Twilight Princess HD, wydanych w pakiecie, który z pewnością chętnie przyjęliby do swoich kolekcji posiadacze konsoli Nintendo Switch. Do tej pory kończyło się jedynie na marzeniach, ale znowu rozpaliła się iskierka nadziei, że obie gry mogą się pojawić i byłyby godnym pożegnaniem Nintendo z obecną wersją ich hybrydowej konsoli.

Pogłoski sugerują, że Nintendo ma w planie reedycje dwóch klasycznych gier. Pojawią się przed premierą konsoli Switch 2
https://pixabay.com/photos/nintendo-gameboy-classic-retro-4684999/

Dwie reedycje klasyków wyjdą na Switcha zanim pojawi się następca konsoli Nintedo?

Według PH Brazil, a warto dodać, że to oni jako pierwsi zapowiadali premierę Nintendo Switch 2 na początku 2025 roku, firma planuje wypuścić „dwie duże reedycje” przed marcem przyszłego roku. Z ich informacji wynika, że pierwsza z gier będzie zaktualizowaną wersją tytułu dla konsoli Gamecube, a druga będzie ulepszoną wersją tytułu z Nintendo 3DS. Niestety jest tu też wzmianka, że żaden z tych dwóch projektów nie pojawi się na prezentacji Nintendo Direct, która może odbyć się w przyszłym miesiącu. Kiedy więc można liczyć na premierę? Trudno powiedzieć, ale być może Nintendo celuje w końcówkę roku?

GramTV przedstawia:

Według aktualnych prognoz, Nintendo Switch do marca 2025 roku sprzeda się w około 150 milionach egzemplarzy, co stanowi niesamowitą bazę graczy, która z pewnością z otwartymi ramionami przyjmie premierę takich gier. I nie tylko tych!

Jakie reedycje na Switcha chcielibyście ogrywać?

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!