Po 14 latach w wielki hit z iOS można zagrać także na komputerze. Powstał nieoficjalny port Infinity Blade

Krzysztof Żołyński
2024/02/22 19:00
1
0

Infinity Blade był bez wątpienia jedną z najlepiej wyglądających gier na urządzenia mobilne i oferował niesamowicie wciągającą rozgrywkę. Właśnie powstał nieoficjalny port na PC.

Premiera Infinity Blade na iOS była wielkim zaskoczeniem, ponieważ ta działająca na silniku Unreal Engine gra, wyglądała po prostu oszałamiająco. Bez wątpienia w 2010 roku nie było innych produkcji mogących z nią pod tym względem rywalizować. Do tego oferowała niezwykle wciągająca rozgrywkę i ciekawe rozwiązania gameplayowe, których nie widywało się na mobilkach. Okazuje się, że 14 lat po premierze, ktoś podjął się zrobienia jej portu na PC.

Po 14 latach w wielki hit z iOS można zagrać także na komputerze. Powstał nieoficjalny port Infinity Blade

Infinity Blade - powstał nieoficjalny port gry na PC

Wszystko co trzeba zrobić, żeby wypróbować Infinity Blade na PC, to pobrać plik, rozpakować go i uruchomić grę.
Bardzo istotne jest, że twórca portu pokusił się o szereg ulepszeń. Otrzymujemy tekstury w wyższej rozdzielczości, zmian w oprawie graficznej i rozmaite dostosowania do nowej platformy.

GramTV przedstawia:

Poniżej znajdziecie film, w którym autor portu, prezentuje swoje dzieło, a więc można się z nim zapoznać, żeby podjąć decyzję, czy warto poświęcić czas na zabawę. Przy okazji trzeba przypomnieć, że gra nie jest już dostępna w App Store.

Komentarze
1
Pajonk78
Gramowicz
22/02/2024 22:57

Dzięki za cynk: uwielbiałem tę grę, tak samo jak część drugą. Miałem prawie wymaksowane wszystko ale robiłem jakieś czyszczenie telefonu i po tym już nie była dostępna... :(