PlayStation Plus w promocji z okazji Days of Play. Spore obniżki na abonament Sony

Patrycja Pietrowska
2024/05/29 09:15
0
0

Użytkownicy konsol PlayStation mogą zakupić abonament nawet do 30% taniej.

Rozpoczęło się już PlayStation Days of Play – coroczne święto dla posiadaczy konsol Sony, podczas którego gracze mogą skorzystać ze zniżek na gry czy sprzęt, ale także na PlayStation Plus. Zainteresowani dołączeniem do wspomnianej usługi mogą już zakupić abonament z obniżką nawet do 30%. Specjalna oferta dostępna jest od dzisiaj do 9 czerwca 2024 roku.

PlayStation Plus w promocji z okazji Days of Play. Spore obniżki na abonament Sony

Promocja na PlayStation Plus. Abonament Sony taniej nawet o 30%

Z okazji PlayStation Days of Play gracze mogą zakupić abonament PlayStation Plus Essential, PlayStation Plus Extra i PlayStation Plus Premium w bardziej atrakcyjnych cenach. Obniżki dotyczą wyłącznie oferty na 12 miesięcy. Zainteresowani skorzystają z promocji do 9 czerwca 2024 roku.

PlayStation Plus – promocja z okazji PlayStation Days of Play:

Najtańsza z opcji, czyli PlayStation Plus Essential, dostępna jest z 20% rabatem. Na PlayStation Plus Extra Sony zaoferowało z kolei zniżkę w wysokości 25%. Najdroższy z wariantów, PlayStation Plus Premium, zakupimy natomiast o 30% taniej.

GramTV przedstawia:

Należy pamiętać, że oferta skierowana jest do graczy, którzy nie posiadają aktualnie aktywnej subskrypcji. Osoby, które jednak są już abonentami usługi, mogą liczyć na 25% zniżki na PlayStation Plus Extra lub 30% zniżki na PlayStation Plus Premium, jeżeli w dniach od 29 maja do 9 czerwca zdecydują się na podniesienie progu członkostwa.

Przy okazji warto wspomnieć, że poznaliśmy już ofertę PlayStation Plus na czerwiec. Abonenci mogą liczyć między innymi na SpongeBob Squarepants: The Cosmic Shake, AEW Fight Forever czy Streets of Rage 4, a także kilka dodatkowych gier w ramach Days of Play.
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!