PlayStation Plus na czerwiec już dostępne. Gracze mogą sprawdzać 3 tytuły

Patrycja Pietrowska
2024/06/04 12:15
0
0

Subskrybenci PlayStation Plus Essential mogą już grać w trzy tytuły dostępne w ramach czerwcowej oferty.

Zgodnie z wcześniej przekazanymi przez Sony informacjami, gracze posiadający abonament PlayStation Plus Essential już od dzisiaj mogą sprawdzać kolejne produkcje dostępne w ramach subskrypcji. Na liście w tym miesiącu pojawiły się trzy różne tytuły, które mogą odebrać zainteresowani. Na przypisanie gier do konta gracze mają czas do 2 lipca 2024 roku.

PlayStation Plus na czerwiec już dostępne. Gracze mogą sprawdzać 3 tytuły

GramTV przedstawia:

W czerwcu 2024 roku subskrybenci PS Plus Essential będą mogli zapoznać się z trzema różnymi tytułami. Sony udostępniło SpongeBob Squarepants: The Cosmic Shake, czyli platformówkę opartą na animowanym serialu. Ponadto gracze otrzymają AEW Fight Forever stanowiący symulator wrestlingu, a także najnowszą część popularnych beat’em upów, Streets of Rage 4.

PlayStation Plus Essential na czerwiec 2024

Przy okazji warto wspomnieć, że abonenci PS Plus Extra otrzymali już Dredge oraz Lego Marvel Super Heroes 2. Posiadacze droższych wersji subskrypcji mogą liczyć w tym miesiącu między innymi na Cricket 24 czy Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition. O szczegółach związanych z obchodami Days of Play informowaliśmy w tym miejscu.
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!