Planet of Lana spróbuje wkrótce podbić konsole PlayStation i Nintendo Switch

Mikołaj Ciesielski
2023/11/15 11:55
0
0

Klimatyczna produkcja studia Wishfully trafi niebawem do szerszego grona odbiorców.

Planet of Lana zadebiutowało na rynku pod koniec maja bieżącego roku i niemal z miejsca podbiło serca branżowych recenzentów i graczy, co potwierdza zarówno średnia ocen na Metacritic, jak i opinie użytkowników na Steam. Nic więc dziwnego, że deweloperzy ze studia Wishfully postanowili dotrzeć do szerszego grona odbiorców i wydać swoją produkcję na kolejnych platformach.

Planet of Lana spróbuje wkrótce podbić konsole PlayStation i Nintendo Switch

Planet of Lana doczeka się wersji na PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch

Deweloperzy wspólnie z wydawcą – firmą Thunderful – poinformowali wczoraj, że Planet of Lana doczeka się wersji na PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach wiosną 2024 roku. Na dokładną datę premiery klimatycznej produkcji na konsolach Sony i Nintendo będzie trzeba jednak jeszcze nieco poczekać.

Chcemy podzielić się naszą grą z jak największą liczbą osób, dlatego jesteśmy bardzo podekscytowani. Dziękujemy wszystkim fanom, którzy przyczynili się do sukcesu Planet of Lana na PC i konsolach, a także społecznościom Nintendo Switch i PlayStation za cierpliwość. Obiecuję, że dołożymy wszelkich starań, aby warto było czekać – powiedział Adam Stjarnljus ze studia Wishfully.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Planet of Lana dostępne jest obecnie wyłącznie na PC oraz konsolach Xbox i Xbox Series X/S. Od momentu swojej premiery produkcja studia Wishfully znajduje się również w bibliotece Xbox Game Pass. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego tytułu, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Planet of Lana – pięknie i płytko.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!