Pierścienie Władzy bez ważnej postaci w 2. sezonie. Aktorka zrezygnowała z grania w serialu

Radosław Krajewski
2024/06/03 16:00
2
0

Jedna z gwiazd Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy nie powróci w nowych odcinkach. Aktorka podała powód swojej decyzji.

W połowie maja Amazon zaprezentował pierwszy zwiastun drugiego sezonu Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy. Wielu widzów skrytykowało zaprezentowany materiał, nie tylko w komentarzach, ale również wystawiając „łapkę w dół” pod filmem. Pod koniec ubiegłego miesiąca twórcy zaprezentowali nową postać, czyli Toma Bombadila, w którego wciela się Rory Kinnear. Niedługo później pojawiły się informacje, że w nowych odcinkach zabraknie ważnej postaci z pierwszego sezonu. Ukochana elfa Arondira nie będzie obecna w dalszej części historii Pierścieni Władzy.

Pierścienie Władzy bez ważnej postaci w 2. sezonie. Aktorka zrezygnowała z grania w serialu

Pierścienie Władzy – Bronwyn zabraknie w 2. sezonie serialu z Władcy Pierścieni

Potwierdzono, że Nazanin Boniadi nie powróci do roli Bronwyn, która była jedną z najważniejszych postaci w serialu Amazona. Bohaterka jest matką Theo i uzdrowicielką w jednej z ludzkich wiosek, położonych na terenie obecnego Mordoru. Niedawno aktorka skończyła prace na planie niezależnego filmu A Mosquito in the Ear, debiutu reżyserskiego Nicoli Rinciariego, będącego adaptacją popularnej włoskiej powieści graficznej. Co więc się stało, że Boniadi nie wróci w drugim sezonie Władcy Pierścieni: Pierścienie Władzy?

Na swoim Instagramie aktorka postanowiła wyjaśnić kwestię jej nieobecności w nowych odcinkach serialu. Wyznała, że w 2022 roku zrezygnowała z aktorstwa, aby skupić się na aktywizmie, a konkretniej działaniach mających wywalczyć wolność i niezależność kobiet w Iranie. Dodała, że potrzebowała szczególnego projekty, aby przekonać ją do aktorstwa. Taką produkcją okazało się A Mosquito in the Ear.

We wrześniu 2022 r. odeszłam od grania, aby skupić się wyłącznie na powstaniu #WomanLifeFreedom w Iranie i bronić obywateli mojej ojczyzny, którzy ryzykowali wszystko dla wolności. Pomimo mojej pasji do aktorstwa wiedziałam, że potrzeba bardzo szczególnego projektu, aby przekonać mnie do ponownego podzielenia czasu pomiędzy codzienną pracę a pozostanie aktywistką. A Mosquito in the Ear to ten projekt… piękna historia i nie możemy się doczekać, aby się nią z wami podzielić.

GramTV przedstawia:

Sauron powrócił. Wypędzony przez Galadriel, bez armii czy sojusznika, powracający Mroczny Władca musi teraz polegać na własnej przebiegłości, by odbudować swoją siłę i nadzorować tworzenie Pierścieni Mocy, które pozwolą mu związać wszystkie ludy Śródziemia ze swą złowrogą wolą.

Showrunnerami serialu są J. D. Payne i Patrick McKay. W obsadzie znaleźli się: Morfydd Clark, Lenny Henry, Sara Zwangobani, Dylan Smith, Markella Kavenagh, Megan Richards, Robert Aramayo, Benjamin Walker, Ismael Cruz Córdova, Nazanin Boniadi, Tyroe Muhafidin, Charles Edwards, Daniel Weyman, Owain Arthur, Charlie Vickers, Sophia Nomvete, Lloyd Owen, Cynthia Addai-Robinson, Trystan Gravelle, Maxim Baldry, Ema Horvath, Joseph Mawle,oraz Leon Wadham.

Przypomnijmy, że drugi sezon Władcy Pierścieni: Pierścienie Władzy pojawi się już 29 sierpnia 2024 roku. Ponownie otrzymamy osiem odcinków, które trafią na platformę Prime Video.

Komentarze
2
Renchar napisał:

Łatwiej by było powiedzieć nie chcę grać w tej [M-Muradin] :d 

Edytowany przez Muradin_07. [2024/06/04 09:20]

A można było ładniej napisać, prawda? 

Ostrzeżenie.

Renchar
Gramowicz
03/06/2024 22:45

Łatwiej by było powiedzieć nie chcę grać w tej [M-Muradin] :d 

Edytowany przez Muradin_07. [2024/06/04 09:20]