Pandemic Train to polska gra o przetrwaniu w pociągu. Oto gameplay

DK
2022/09/22 21:40

Wsiądziemy do pociągu byle jakiego i spróbujemy stworzyć remedium na wirusa.

Rodzime studio Trigger Labs pracuje nad nietuzinkowym survivalem, w którym mamy za zadanie uratować ludzkość, znajdując w ekspresowym tempie lekarstwo na zarazę. Wydawca PlayWay zamieścił dziś na YouTube wideo z rozgrywką z tej produkcji. Filmik publikujemy na dole tego newsa.

Pandemic Train to polska gra o przetrwaniu w pociągu. Oto gameplay

W tytule przejmiemy kontrolę nad załogą i pasażerami pociągu i spróbujemy przedrzeć się przez obszary spustoszone śmiercionośnym wirusem i wojną. Naszym głównym celem będzie oczywiście przetrwać – i trzeba to robić na tyle długo, by bohaterowie zdążyli wynaleźć lekarstwo na wirusa.

Postacie, jakim przyjdzie nam sterować, będą musiały nauczyć się samowystarczalności – własnoręcznie wytworzymy dla nich jedzenie i narzędzia przetrwania. Generalnie niedobór środków zmusi nas do dramatycznych decyzji. W opisie tytułu na Steamie czytamy:

Sam będziesz uprawiał żywność, hodował zwierzęta gospodarskie, zbierał i oczyszczał wodę pitną oraz przeprowadzał niezbędne naprawy. Będziesz musiał wykorzystać każdy skrawek złomu lub śmieci w twoich rękach i zamienić go w coś pożytecznego. Często zaprowadzi cię to do trudnych decyzji. Rzadko wystarczy lekarstwa dla wszystkich, dlatego będziesz musiał wybrać, kto jest wart leczenia, a kto zostanie pozostawiony na pewną śmierć.

Data premiery Pandemic Train

Nie podano jeszcze dokładnego terminu debiutu survivalu. Wiemy natomiast, że Pandemic Train ma trafić do sklepów w I kwartale 2023. Tymczasem twórcy i wydawca zapraszają do dodawania tytułu do list życzeń na Steamie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!