Nowy zwiastun The Alters od 11 bit studios. Gra wciąż jest wielką niewiadomą

Mikołaj Ciesielski
2023/02/20 08:30

Polski deweloper nie zdradził zbyt wielu szczegółów na temat swojej nowej produkcji.

Nowy zwiastun The Alters od 11 bit studios. Gra wciąż jest wielką niewiadomą

W czerwcu ubiegłego roku 11 bit studios zapowiedziało The Alters – psychologiczną grę przygodową w klimatach science fiction, w której główny bohater będzie zmuszony do tworzenia alternatywnych wersji samego siebie, by przetrwać na obcej planecie. W ostatnich miesiącach o wspomnianej produkcji było jednak dość cicho. Polski deweloper postanowił jednak przerwać milczenie i opublikował krótki zwiastun gry.

11 bit studios zaprezentowało nowy teaser The Alters

Niestety udostępniony przez 11 bit studios teaser nie ujawnia zbyt wielu szczegółów na temat The Alters. Trwający pół minuty materiał promocyjny pozwala jedynie przyjrzeć się modelowi głównego bohatera, a w tle usłyszeć można filozoficzne pytanie związane z popełnianiem błędów. Wiele wskazuje na to, że na pierwsze konkrety związane z nową produkcją polskiego studia przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać.

Po awaryjnym lądowaniu na odległej planecie samotny Jan wpada w śmiertelną pułapkę. Jedyną nadzieją na przetrwanie jest sprowadzenie rąk do pomocy. Nie będąc do końca świadomy wagi tej decyzji, Jan musi stworzyć alternatywne wersje samego siebie – altersów! – czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że The Alters nie otrzymało nawet przybliżonej daty premiery. Pozostaje mieć nadzieję, że 11 bit studios nie będzie trzymać graczy zbyt długo w niepewności i w nadchodzących miesiącach podzieli się nieco bardziej szczegółowymi informacjami i materiałami na temat swojej nowej produkcji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
20/02/2023 09:12

Hmm koncepcja tworzenia klonów siebie została fajnie rozwinięta w tej frakcji w Endless Space https://www.youtube.com/watch?v=exRFQXX3oeg :P