Nowy zwiastun Strażników Galaktyki 3. Sylvester Stallone na pierwszym ujęciu

Radosław Krajewski
2023/04/13 14:00
0
0

A także pierwsze spojrzenie na rolę Nathana Fillioniego.

Piąta faza MCU nie rozpoczęła się najlepiej i Ant-Man i Osa: Kwantomania okazał się ogromną porażką Marvela. Ale już na początku maja studio będzie mogło odkuć się premierą Strażników Galaktyki 3. Film będzie najdłuższym z całej serii i to pomimo braku w nim Thora, którego reżyser James Gunn nie chciał w trzeciej części Strażników Galaktyki. Teraz Marvel opublikował nowy zwiastun swojej nadchodzącej superprodukcji, w którym znalazło się kilka niepublikowanych wcześniej ujęć. W tym na Sylvestera Stallone’a w roli Stakara Ogorda.

Nowy zwiastun Strażników Galaktyki 3. Sylvester Stallone na pierwszym ujęciu

Sylvester Stallone jako Stakar Ogord w nowym zwiastunie Strażników Galaktyki 3

Stallone pojawił się już w Strażnikach Galaktyki 2, mając niewielką, ale uwielbianą przez fanów rolę. W nowym filmie powróci jako Stakar Ogord, a na poniższym zwiastunie możemy zobaczyć, jak prezentuje się w swojej roli. Materiał prezentuje także ujęcie na epizodyczną rolę Nathana Filloniego w filmie.

GramTV przedstawia:

W obsadzie filmu znaleźli się: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, Karen Gillan, Pom Klementieff, Sean Gunn, Sylvester Stallone, Will Poulter i Chukwudi Iwuji.

Premierę Strażników Galaktyki 3 zaplanowano na 5 maja 2023 roku.

Sylvester Stallone jako Stakar Ogord w nowym zwiastunie Strażników Galaktyki 3, Nowy zwiastun Strażników Galaktyki 3. Sylvester Stallone na pierwszym ujęciu
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!