Nowy horror projektanta Silent Hill „namiesza w umysłach graczy”

Mikołaj Ciesielski
2021/06/26 12:30
0
0

W sieci pojawił się materiał wideo, który zdradza kilka szczegółów na temat nowej gry Keiichiro Toyamy i Bokeh Game Studio.

Nowy horror projektanta Silent Hill „namiesza w umysłach graczy”

W grudniu informowaliśmy Was, że Keiichiro Toyama po 20 latach współpracy z Sony Computer Entertainment postanowił opuścić szeregi japońskiej firmy i założył Bokeh Game Studio, które obecnie pracuje nad nowym horrorem. Jedną z kluczowych postaci we wspomnianym zespole jest Kazunobu Sato, który w materiale przedstawiającym kulisy prac nad grą ujawnił kilka informacji na temat debiutanckiej produkcji studia.

Z opublikowanego wideo dowiadujemy się, że w nadchodzącej grze Bokeh Game Studio nie zabraknie strzelania oraz walki przy użyciu broni białej. Całość ma być natomiast przedstawiona z perspektywy trzeciej osoby. Podczas rozgrywki będziemy musieli podejmować wybory, które wpłyną na dalsze losy opowieści. Sato podkreśla, że gra „namiesza w umysłach graczy”. Produkcja ma również posiadać wiele elementów grozy, a w trakcie zabawy napotkamy wiele różnych kreatur.

Z materiału dowiadujemy się również, że debiutanckie dzieło Bokeh Game Studio będzie przygodową grą akcji, który położy duży nacisk na postacie oraz związane z nimi historie. Nad projektem pracuje obecnie około 25 deweloperów, a od roku projekt rozwijany jest zdalnie, choć twórcy w najbliższym czasie planują przenieść się do biura.

Na koniec przypomnijmy, że zgodnie z wcześniejszymi informacjami pierwsza gra Bokeh Game Studio ma zadebiutować w 2023 roku. Tytuł ma być swoistym powrotem do korzeni horroru. Deweloperzy nie zamierzają straszyć graczy na siłę, tylko zakwestionować znaną nam rzeczywistość, a zabieg ten sam w sobie ma budzić w użytkownikach poczucie grozy i niepokoju.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!