Nowy Asterix i Obelix z pierwszym zwiastunem. Bohaterowie trafią do starożytnych Chin

Radosław Krajewski
2022/09/25 16:20
4
0

Kolejna aktorska wersja Asterixa i Obelixa doczekała się pierwszego zwiastuna.

Nowe przygody Asterixa i Obelixa nadchodzą! W lipcu udostępniono pierwszy plakat produkcji, a także ujawniono, kto wcieli się w parę głównych bohaterów. Teraz Asterix & Obelix: The Middle Kingdom doczekał się pierwszego zwiastuna, który prezentuje wielką wyprawę Galów do starożytnych Chin, gdzie pomogą pewnej księżniczce w jej problemach. Produkcja na pierwszym materiale prezentuje się zaskakująco dobrze. Według wcześniejszych doniesień budżet wyniósł aż 60 mln dolarów. Zwiastun filmu zobaczycie poniżej.

Nowy Asterix i Obelix z pierwszym zwiastunem. Bohaterowie trafią do starożytnych Chin

Jest rok 50 p.n.e. Cesarzowa Chin została właśnie uwięziona po zamachu stanu, do którego doprowadził zdradziecki książę Deng Tsin Qin. Z pomocą Finalthesis, fenickiego kupca i jej wiernego ochroniarza Mai Wei, jedyna córka cesarzowej, księżniczka Sass-Yi, ucieka do Galii, by prosić o pomoc dwóch dzielnych wojowników Asterixa i Obelixa, obdarzonych nadludzką siłą dzięki magicznemu napojowi. Nasi dwaj nierozłączni bohaterowie chętnie zgadzają się pomóc księżniczce w ocaleniu jej matki i oswobodzeniu kraju. I tak rozpoczyna się wielka podróż i przygoda na drodze do Chin. Ale Cezar i jego potężna armia, spragnieni nowych podbojów, również zmierzają w kierunku Państwa Środka...

Film wyreżyserował Guillaume Canet. W obsadzie znaleźli się również: Guillaume Canet (Asterix), Gilles Lellouche (Obelix), Vincent Cassel (Cezar), Marion Cotillard (Kleopatra), Jonathan Cohen (Finalthesisa), a także Ramzy Bedia, Julie Chen, Linh-Dan Pham i Pierre Richard, oraz Zlatan Ibrahimovic, jako Oneofus.

GramTV przedstawia:

Asterix & Obelix: The Middle Kingdom zadebiutuje we Francji już 1 lutego 2023 roku. Polska data premiery nie jest jeszcze znana.

Asterix & Obelix: The Middle Kingdom – zwiastun

Komentarze
4
Sanders-sama
Gramowicz
25/09/2022 20:03

Ciekawe czy dublaż też będzie taki dobry jak kiedyś.

Usunięty
Gramowicz
25/09/2022 18:57
SebekPL2 napisał:

 Mi za to nie leży cezar.

Faktycznie. Zupełnie nie pasujący.

SebekPL2
Gramowicz
25/09/2022 18:26
Bruce napisał:

Jakoś mi nie leży Guillaume Canet w roli Asterixa.​

Do niego trzeba się przyzwyczaić jak i w olimpiadzie bo miał dobrego poprzednika. Mi za to nie leży cezar. W kontra Cezar najbardziej mi pasował aktor do tej roli.
Trwa Wczytywanie