Nowa aktualizacja Soulmask przysporzyła graczom sporo problemów. Kłopoty sprawił system anti-cheat

Patrycja Pietrowska
2024/07/05 13:45
0
0

Ulepszony system anti-cheat dał się graczom Soulmask we znaki.

Jak informowaliśmy jakiś czas temu, twórcy Soulmask publicznie udostępniają listy zbanowanych graczy. W ostatniej aktualizacji dodano natomiast kilka nowości, ale także ulepszony system anti-cheat, który, jak się okazuje, przysporzył niektórym graczom survivalu sporo problemów. Deweloperzy nie odnieśli się jeszcze do zaistniałej sytuacji.

Soulmask
Soulmask

Niektórzy gracze Soulmask mają problemy z zalogowaniem się do gry. Wszystkiemu winny ulepszony system anti-cheat

Na platformie Steam ukazało się ostatnio kilka wpisów odnoszących się do ostatniej aktualizacji Soulmask. Niektórzy gracze zgłaszają, że nie mogą zalogować się do gry, ponieważ nie udało się im zainstalować ulepszonego systemu anti-cheat, GameSecurityService. Narzędzie to jest obowiązkowe do uzyskania dostępu do rozgrywki, w związku z czym część zainteresowanych najzwyczajniej nie może zagrać.

Na ten moment studio CampFire nie zareagowało na pojawiające się problemy graczy Soulmask. Nie wiadomo zatem, czy poczynione zostały już kroki mające na celu poprawę sytuacji. Pozostaje zatem oczekiwać na wieści ze strony deweloperów.

GramTV przedstawia:

Przy okazji warto jednak wspomnieć, że wspomniana aktualizacja wprowadziła nie tylko ulepszony system anti-cheat, ale również kilka innych nowości. Mowa między innymi o nowych pozycjach do siedzenia na krzesłach, zaawansowanym materiale wybuchowym czy możliwości spowolnienia procesu psucia się żywności poprzez zastosowanie kostek lodu. Dodatkowo twórcy zadbali o wyeliminowanie różnych błędów.

Uciekając przed śmiertelnym rytuałem ofiarnym, znajdujesz starożytną mistyczną maskę. Maska kryje w sobie potężną wiedzę, która zmieni świat, jaki znałeś. Staw czoła trudnym wyzwaniom natury, przetrwaj, zbierz zwolenników i zbuduj własne plemię. Odkrywaj i zgłębiaj prawdy kryjące się za enigmatyczną maską. – głosi opis gry Soulmask.

Survival Soulmask dostępny jest wyłącznie na komputerach osobistych. Gra zadebiutowała na rynku 31 maja 2024 roku. Tytuł może pochwalić się dobrymi ocenami na platformie Steam – 78% z ponad 7 tysięcy opinii jest pozytywnych.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!