No Rest for the Wicked w nowej – niższej – cenie na Steam. Sukces polskich graczy

Mikołaj Ciesielski
2024/06/19 14:30
0
0

Walka o tańsze gry na platformie Valve przynosi kolejne efekty.

W zeszłym miesiącu polscy gracze rozpoczęli walkę o tańsze gry na Steam. Wspomniana akcja szybko zaczęła przynosić efekty i ceny niektórych produkcji, jak np. Hades 2, doczekały się odpowiedniej korekty. Teraz na apel rodzimych użytkowników odpowiedziało natomiast Moon Studios, które obniżyło cenę No Rest for the Wicked.

No Rest for the Wicked
No Rest for the Wicked

Cena No Rest for the Wicked na Steam obniżona. Moon Studios odpowiada na apel graczy z Polski

Austriackie studio podzieliło się dobrymi wieściami w komunikacie opublikowanym na portalu społecznościowym X. We wspomnianym wpisie Moon Studios podziękowało graczom z Polski za wszystkie zgłoszenia związane ze zbyt wysoką ceną No Rest for the Wicked w naszym kraju. Deweloperzy poinformowali również, że wspomniana produkcja jest już dostępna na Steam w nowej – niższej – cenie.

Od teraz No Rest for the Wicked można kupić na Steam za 159 złotych. Wcześniej natomiast najnowsza produkcja Moon Studios dostępna była na platformie Valve w cenie 179 złotych. Gracze z Polski nie kryją zadowolenia z takiego obrotu spraw, co potwierdzają reakcje i odpowiedzi na opublikowany przez austriackie studio komunikat.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że No Rest for the Wicked dostępne jest obecnie we wczesnym dostępie na PC. Pełna wersja trafi jednak również na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji Moon Studios, to zapraszamy Was do lektury: No Rest for the Wicked – pierwsze wrażenia. Na szczęście to dopiero wczesny dostęp.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!