Netflix z nową funkcją, której od dawna brakowało platformie

Radosław Krajewski
2023/05/23 15:00
1
0

Teraz planowanie oglądania filmów i seriali będzie jeszcze wygodniejsze.

Każda platforma streamingowa oferuje możliwość stworzenia swojej własnej listy filmów, seriali i programów, aby obejrzeć je na później. Jednak niewiele oferuje możliwość ich sortowania, aby w pierwszej kolejności nadrobić najnowsze produkcje lub z konkretnego gatunku. Netflix do tej pory też nie, ale właśnie się do zmieniło.

Netflix z nową funkcją, której od dawna brakowało platformie

Netflix z funkcją filtrowania listy w aplikacji na telefonach z Androidem

W najnowszej aktualizacji aplikacji na telefonach z systemem Android Netflix wprowadził filtrowanie listy według kilku kategorii. Produkcje możemy sortować według filmów, seriali, rozpoczętych, jeszcze nieoglądanych, a także według dodatkowych opcji, takich jak data premiery, data dodania na listę lub alfabetycznie.

GramTV przedstawia:

Tym samym subskrybenci będą mogli w łatwy sposób sortować swoje listy, aby łatwiej znaleźć tytuł, który chcieliby obejrzeć lub dokończyć. Aktualizacja aplikacji Netflixa z nową funkcją trafi na systemy iOS w „najbliższych kilku tygodniach”. Nie wiadomo, czy podobna opcja pojawi się również na pozostałych urządzeniach.

Usprawnień doczekała się również aplikacja Netflixa na telewizorach. Zakładka „Już wkrótce” została dodana do ekranu głównego, co jest przydatną opcją dla osób, które chcą sprawdzić, co wkrótce pojawi się na platformie. Można skorzystać również z funkcji przypomnienia, gdy dany film lub serial będzie już dostępny.

Netflix z funkcją filtrowania listy w aplikacji na telefonach z Androidem, Netflix z nową funkcją, której od dawna brakowało platformie
The Verge
The Verge
Komentarze
1
JakiśNick
Gramowicz
23/05/2023 17:20

Po 10 latach na rynku dodają podstawową funkcjonalność. Gratuluję.