Need for Speed Unbound na nowym teaserze. Gameplay już jutro

DK
2022/10/17 19:20

Premiera się zbliża, więc przychodzi czas na kolejne materiały.

Niedawno Electronic Arts i Criterion zaprezentowały kolejną odsłonę cyklu NfS. Chwilę po tym mieliśmy okazję obejrzeć pierwszy gameplay. Z racji tego, że tytuł ma zadebiutować już na początku grudnia, przychodzi czas na kolejne nagrania. Dziś na oficjalnym profilu gry na Twitterze pojawił się krótki teaser, do którego twórcy dołączyli zaproszenie na jutrzejszą prezentację gameplayu. Rozgrywkę zobaczymy we wtorek o 17:00 czasu polskiego. A wspomniany teaser zamieszczamy na samym dole.

Need for Speed Unbound na nowym teaserze. Gameplay już jutro

Na temat Need for Speed Unbound wiemy już trochę. Generalnie wielu osobom nie podoba się oprawa wideo produkcji, która zawiera komiksowe elementy. Jak się okazuje, będzie je można wyłączyć. Z kolei niedawno mieliśmy okazję przeczytać, że w tytule pojawi się opcja dostosowania “upierdliwości” policji. Natomiast wczorajszy news dotyczy systemu demontażu aut w Unbound.

Need for Speed Unbound – data premiery

Nowy NfS ukaże się w sklepach 2 grudnia. Tytuł trafi na PC i konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli gracie na pecetach, zapewne chcielibyście rzucić okiem na wymagania sprzętowe ścigałki. Te publikowaliśmy pod tym adresem.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!