Need for Speed Unbound bez opóźnień. Nowa odsłona serii osiągnęła złoty status

Mikołaj Ciesielski
2022/11/22 09:30
0
0

Deweloperzy ze studia Criterion Games mają dobre wieści dla miłośników marki Need for Speed.

Need for Speed Unbound bez opóźnień. Nowa odsłona serii osiągnęła złoty status

Wczoraj gra Need for Speed Unbound otrzymała nieco dłuższy gameplay, który pozwolił przyjrzeć się klasycznemu wyścigowi o nazwie Speed Race. Okazuje się jednak, że nie jest to jedyna dobra wiadomość, jaką przygotowali deweloperzy ze studia Criterion Games. Twórcy poinformowali bowiem, że nadchodząca odsłona serii Need for Speed osiągnęła tzw. złoty status.

Prace nad Need for Speed Unbound zostały zakończone

Deweloperzy mogą obecnie skupić się na przygotowaniu premierowej aktualizacji, której zadaniem będzie wyeliminowanie różnego rodzaju pomniejszych błędów oraz poprawa stabilności produkcji. Gracze, którzy czekają na Need for Speed Unbound, mogą natomiast w spokoju odliczać dni do premiery bez obaw o ewentualne opóźnienia.

Im więcej się ścigasz, tym bardziej glinom zależy na tym, by cię dorwać. Kiedy siedzą ci na ogonie, musisz podejmować strategiczne decyzje i umiejętnie korzystać z nowej mechaniki ucieczki. Wymkniesz się im, stawisz im czoła czy ukryjesz się przed nimi w tunelach pod Lakeshore? Rządź ulicą i czerp z tego korzyści – czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że Need for Speed Unbound zadebiutuje na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S już 2 grudnia. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi gry, a także z pełną listą samochodów, które będą dostępne w nadchodzącej odsłonie serii Need for Speed.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!