Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Namor to kolejny mutant w MCU? Marvel prezentuje złoczyńcę z Czarnej Pantery 2

Radosław Krajewski
2022/09/27 16:00

Na dokładkę kolejne zdjęcie z filmu.

Marvel kontynuuje promocję Czarnej Pantery: Wakanda w moim sercu i po zaprezentowaniu nowych zdjęć z Shuri, tym razem zajęli się głównym antagonistą filmu. Namor doczekał się kolejnej prezentacji w postaci zdjęcia, na którym możemy zobaczyć, jak z bliska prezentuje się złoczyńca. Przy projekcie postaci twórcy czerpali pełnymi garściami z kultury Azteków, co zresztą widać na poniższym ujęciu.

Namor to kolejny mutant w MCU? Marvel prezentuje złoczyńcę z Czarnej Pantery 2

Namor kolejnym mutantem w uniwersum Marvela?

Twórcy nazwali Namora „antagonistą marzeń”. Bohater znany z komiksów, jeszcze z lat 30. XX wieku, wielokrotnie starł się z Czarną Panterą i armią Wakandy. W magazynie Empire potwierdzono, że postać nie jest królem Atlantydy, ale władcą oceanicznego świata zwanego Talokan. Grający Namora Tenoch Huerta twierdzi, że jego bohater jest w rzeczywistości mutantem. Jeżeli te informacje okażą się prawdziwe, Namor będzie drugą postacią w MCU, po Ms. Marvel, która jest mutantem i może mieć związek z nadchodzącym filmem o X-Menach.

GramTV przedstawia:

Za drugą część Czarnej Pantery również odpowiada Ryan Coogler, który wyreżyserował film i napisał do niego scenariusz. W obsadzie znaleźli się: Danai Gurira, Lupita Nyong’o, Letitia Wright, Dominique Thorne, Winston Duke, Angela Bassett, Florence Kasumba, Isaach de Bankolé, Dorothy Steel, Danny Sapani, Michaela Coel oraz Tenoch Huerta i Martin Freeman.

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu zadebiutuje w kinach 11 listopada 2022 roku.

Namor kolejnym mutantem w uniwersum Marvela?, Namor to kolejny mutant w MCU? Marvel prezentuje złoczyńcę z Czarnej Pantery 2
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!