Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Nowe zdjęcia z Czarnej Pantery 2. Reżyser wspomina, jak poradzili sobie ze stratą głównej gwiazdy

Radosław Krajewski
2022/09/26 18:50

Marvel udostępnił nowe zdjęcia z drugiej części Czarnej Pantery.

Premiera Czarnej Pantery: Wakandy w moim sercu zbliża się wielkimi krokami. Film zadebiutuje w pierwszej połowie listopada i Marvel właśnie wznowił promocję swojego nadchodzącego widowiska. W magazynie Empire pojawiły się dwa nowe zdjęcia z filmu, prezentujące Shuri graną przez Letitię Wright oraz królową Ramondę, w którą wciela się Angela Bassett. Zdjęcia zobaczycie poniżej.

Nowe zdjęcia z Czarnej Pantery 2. Reżyser wspomina, jak poradzili sobie ze stratą głównej gwiazdy

Na łamach Empire reżyser Ryan Coogler opowiedział, jak ekipa oraz obsada filmu poradziła sobie ze stratą Chadwicka Bosemana. Coogler przyznał, że miał już wstępny zarys historii dla T’Challi. Po śmierci Bosemana postanowił wysunąć na pierwszy plan postacie znane z pierwszego filmu.

Dojrzałość to stawianie czoła niemożliwym pytaniom, a mimo to dokonywanie wyboru i pójście naprzód. Ta wyjątkowa grupa przypomina bardziej zespół niż grupę aktorów, a Chad był naszym głównym wokalistą – powiedział Coogler.

Tym, co ostatecznie podzielił się ze mną Ryan, było całkowicie prawdziwe i piękne. Pod koniec byłam cała we łzach – wspomina Lupita Nyong’o.

GramTV przedstawia:

Za drugą część Czarnej Pantery również odpowiada Ryan Coogler. W obsadzie znaleźli się: Danai Gurira, Lupita Nyong’o, Letitia Wright, Dominique Thorne, Winston Duke, Angela Bassett, Florence Kasumba, Isaach de Bankolé, Dorothy Steel, Danny Sapani, Michaela Coel oraz Tenoch Huerta i Martin Freeman.

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu zadebiutuje w kinach 11 listopada 2022 roku.

Czarna Pantera 2 – nowe zdjęcia z filmu

Czarna Pantera 2 – nowe zdjęcia z filmu, Nowe zdjęcia z Czarnej Pantery 2. Reżyser wspomina, jak poradzili sobie ze stratą głównej gwiazdy
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!