Najpopularniejsza na świecie mobilna MOBA już w Polsce. Honor of Kings na nowym zwiastunie

Patrycja Pietrowska
2024/06/20 12:00
0
0

Honor of Kings trafiło w ręce kolejnych graczy.

W drugiej połowie maja bieżącego roku informowaliśmy o dacie premiery Honor of Kings w kolejnych regionach świata. Wśród lokacji, w których dostępna jest już najpopularniejsza mobilna MOBA, znajduje się również Polska. Wraz z debiutem produkcji w kolejnych krajach, deweloperzy z Timi Studio Group i wydawca Level Infinite udostępnili także zupełnie nowy trailer.

Honor of Kings
Honor of Kings

Honor of Kings debiutuje w Polsce. Najpopularniejsza na świecie mobilna MOBA w rękach kolejnych graczy

Zgodnie z informacjami przekazanymi w informacji prasowej, Honor of Kings zadebiutowało już w kolejnych regionach świata. Wśród nich znajduje się między innymi Polska. Tytuł dostępny jest na urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS (Google Play oraz App Store). Produkcja dystrybuowana jest modelu free-to-play i może pochwalić się mianem najpopularniejszej gry mobilnej MOBA (200 milionów zarejestrowanych kont oraz 100 milionów graczy dziennie). Na dole wiadomości znajduje się udostępniony przez twórców, nowy trailer.

Gracze Honor of Kings mogą liczyć w premierowym miesiącu na interesujące kooperacje z markami takimi jak SNK, Saint Seiya czy Hello Kitty. Ponadto w tym czasie zainteresowani przetestują za darmo wszystkich 86 bohaterów, a poprzez wykonywanie określonych aktywności w grze otrzymają możliwość odblokowania 28 z nich. Jednym z głównych założeń twórców jest natomiast zapewnienie graczom równych szans – sukces zależy od umiejętności i wysiłku, a nie od wydatków. Warto również wspomnieć, że zbliża się turniej Honor of Kings Invitational Season 2.

Już 29 czerwca, 13 drużyn z Azji Południowo-Wschodniej, Brazylii, Turcji, regionu MENA, Ameryki Łacińskiej i Europy Zachodniej spotka się w centrum handlowym Sunway Velocity w stolicy Malezji, Kuala Lumpur, by rywalizować w turnieju Honor of Kings Invitational Season 2. Pula nagród wynosi 300 tys. dolarów, a grający powalczą również o osiem gwarantowanych miejsc na Honor of Kings Invitational Midseason będącego częścią Esports World Cup. – czytamy w komunikacie prasowym.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!