Nadchodzi kolejna odsłona lubianej serii Deliver Us. Tym razem zapewnimy ludzkości nowy dom

Patrycja Pietrowska
2024/05/28 11:45
0
0

Deliver Us Home możemy już dodać do listy życzeń.

W lutym ubiegłego roku gracze otrzymali drugą odsłonę serii Deliver Us, której akcja rozgrywa się na Marsie. Sequel Deliver Us The Moon spotkał się z ciepłym odbiorem ze strony użytkowników Steama, a twórcy postanowili ponownie przygotować pełną tajemnic historię osadzoną w klimatach science fiction. Na platformie Steam pojawiła się już karta produktu najnowszej odsłony cyklu, tym razem zatytułowana Deliver Us Home.

Nadchodzi kolejna odsłona lubianej serii Deliver Us. Tym razem zapewnimy ludzkości nowy dom

Deliver Us Home – kolejną odsłonę serii od KeokeN Interactive dodamy już do listy życzeń

Na Steamie ukazała się karta produktu kolejnej części serii od studia KeokeN Interactive, Deliver Us Home. Jak możemy dowiedzieć się z opisu udostępnionego przez deweloperów, tytuł stanowić będzie przygodową grę akcji i zaoferuje poruszającą historię w klimatach science fiction. Twórcy przygotowują opartą na narracji produkcję z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, która zabierze graczy na opuszczoną planetę.

Zgodnie z przekazanymi w opisie produktu informacjami, samotne doświadczenie pełne będzie tajemnic i niezapomnianych chwil. Zainteresowani będą mogli zbadać „konsekwencje zmian klimatycznych”, a także eksplorować świat, odkrywając kolejne sekrety. Gracze wcielą się w postać wyszkolonego astronauty międzyplanetarnego, którego zadaniem będzie nie tylko przetrwać w trudnych warunkach, ale i odnaleźć ludzkości nowy dom.

GramTV przedstawia:

Deliver Us Home zaoferuje możliwość korzystania z różnych przedmiotów przydatnych podczas eksploracji, w tym ogniw zasilających czy płytek naciskowych. Ponadto przeszukiwanie otoczenia pomoże odnaleźć wskazówki, które pozwolą zdobyć materiały niezbędne zarówno do przetrwania, jak i do rozwoju kombinezonu, towarzyszącego nam robota czy pojazdu. Twórcy zwracają również uwagę na element metroidvanii – niektóre z obszarów odblokujemy, posiadając tylko odpowiednie ulepszenia.

Jest 23 wiek. Ludzkość już dawno ewakuowała się z pustkowia, jakim jest Ziemia. Ty, potomek ocalałych, byłeś nieustannie szkolony, aby zostać astronautą międzyplanetarnym. Wysłany w nieskończoną pustkę kosmosu, wykonasz misję, która jest tak prosta, jak niemożliwa: zapewnić ludzkości nowy, stały dom. – czytamy w opisie Deliver Us Home na platformie Valve.

Na ten moment data premiery Deliver Us Home pozostaje niestety tajemnicą. Zainteresowani mogą jednak dodać tytuł do listy życzeń na platformie Steam.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!