Deliver Us The Moon

O grze

Deliver Us The Moon to przygodowa gra akcji z elementami horroru osadzona w klimatach science-fiction. Za stworzenie produkcji odpowiedzialne jest KeokeN Interactive, a jej wydaniem na PC oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4 i Switch zajęła się firma Wired Productions.

Za sprawą Deliver Us The Moon trafiamy do niezbyt odległej, choć postapokaliptycznej przyszłości. Okazuje się, że naturalne zasoby naszej planety zostały praktycznie wyczerpane, więc utworzono World Space Agency. To specjalna organizacja, której członkowie odkryli, że na księżycu znajduje się obiecujące źródło energii, dzięki czemu być może uda się zażegnać kryzys.

Deliver Us The Moon pozwala wcielić się w ostatniego astronautę na Ziemi. Wydarzenia rozgrywają się kilka po tym, jak WSA skolonizowała satelitę, obsługując wzniesioną na jego powierzchni placówkę. Z czasem jednak utracono kontakt z kolonią, w efekcie czego wstrzymano dostawę energii. Musimy dowiedzieć się, co doprowadziło do usterki – tylko tak możemy uratować świat.

Warto wspomnieć, że poszczególne wydarzenia w Deliver Us The Moon można naprzemiennie obserwować zarówno z pierwszej, jak i trzeciej osoby. Gra posiada wysokiej jakości oprawę wizualną generowaną przez Unreal Engine 4, a także trwającą aż trzy godziny ścieżkę dźwiękową.

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 7, Windows 8 lub Windows 10 (64 bit), procesor dwurdzeniowy 2,5 GHz, 4 GB RAM, karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 750 2 GB VRAM, DirectX 11, 10 GB wolnego miejsca na dysku twardym