Na premierę gry Indiana Jones od Machine Games będziemy musieli trochę poczekać

Mikołaj Ciesielski
2021/06/21 21:20
1
0

Prace nad produkcją znajdują się obecnie na „bardzo, bardzo, bardzo wczesnym etapie”.

Na premierę gry Indiana Jones od Machine Games będziemy musieli trochę poczekać

W styczniu doczekaliśmy się zapowiedzi nowej gry Indiana Jones, za którą odpowiedzialna jest firma Bethesda oraz studio Machine Games. Fani słynnego archeologa liczyli, że wspomniana produkcja zostanie zaprezentowana na tegorocznych targach E3. Tak się jednak nie stało, a do całej sytuacji postanowił odnieść się Pete Hines z Bethesdy, który poinformował, że na premierę gry przyjdzie nam trochę poczekać.

Dopiero co ogłosiliśmy współpracę, więc można się domyślać, jak odległa jest premiera. [Studio Machine Games – dop. red.] znajduje się obecnie na bardzo, bardzo, bardzo wczesnym etapie prac nad grą Indiana Jones” – zdradził Hines w rozmowie z serwisem GameSpot.

Na koniec przypomnijmy, że przy okazji zapowiedzi nie ujawniono żadnych szczegółów dotyczących gry. Nie znamy tytułu, przybliżonej daty premiery, ani też platform docelowych. Wiadomo jedynie, że produkcja przedstawi oryginalną historię, a producentem będzie Todd Howard. Warto także zaznaczyć, że gra powstaje przy współpracy z nowo utworzonym Lucasfilm Games.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Gregario
Gramowicz
22/06/2021 01:18

Czyt. gra jest na etapie: "Fajnie byłoby zrobić grę z Indianą Jonesem".