Bethesda zapowiedziała nową grę! Wielki powrót Indiany Jonesa

Radosław Krajewski
2021/01/12 17:18
4
1

Bethesda zaprezentowała krótką zapowiedź nowej gry na licencji słynnego filmu Stevena Spielberga.

Bez żadnych wielkich zapowiedzi ani sugestii, co do odkrycia kart, Bethesda właśnie zapowiedziała swój kolejny projekt. Będzie to gra wykorzystująca licencję Indiany Jonesa. Krótki animowany teaser przedstawia producentów, którymi są Bethesda oraz Machine Games, odpowiedzialni wcześniej za dwie części Wolfenstein’a oraz spin-off Wolfenstein: Youngblood oraz słynny kapelusz wraz z lassem należący do najsłynniejszego archeologa.

Bethesda zapowiedziała nową grę! Wielki powrót Indiany Jonesa

Producent nie zdradził żadnych szczegółów dotyczących gry. Nie znamy tytułu, daty premiery, ani też platform, na których pojawi się produkcja. Wiemy jedynie, że gra przedstawi oryginalną historię, a jej producentem będzie Todd Howard. Tytuł będzie powstawał we współpracy z nowo utworzonym Lucasfilm Games. Twórcy zapowiadają, aby uzbroić się w cierpliwość, gdyż na konkrety nowej gry o Indianie Jonesie będziemy musieli trochę poczekać.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Indiana Jones był bohaterem kilku już gier, a ostatnia z nich pojawiła się na rynku w 2009 roku na PlayStation 2, PSP, Wii oraz NDS-a. Wcześniej licencja na przygody słynnego archeologa była wykorzystywana dwukrotnie w grach z serii Lego.

Komentarze
4
garfieldgarfield
Gramowicz
13/01/2021 08:25

Od Todda nic nie borę!

Fang
Gramowicz
13/01/2021 06:43

"...oraz Machine Games, odpowiedzialni wcześniej za dwie części Wolfenstein’a oraz spin-off Wolfenstein: Youngblood oraz słynny kapelusz wraz z lassem należący do najsłynniejszego archeologa"Nie wiedziałem że Machine Games odpowiadało za "kapelusz wraz z lassem należący do najsłynniejszego archeologa"...

Crad999
Gramowicz
12/01/2021 18:57

Co za "geniusz" wymyślił, żeby dać audio jakby był to film nagrywany kamerą w kinie.
Trwa Wczytywanie