MX vs ATV Legends z pierwszymi recenzjami. Ani hit, ani kit?

DK
2022/06/28 19:31

Najnowsza odsłona serii to raczej średniak.

Dziś odbyła się premiera MX vs ATV Legends. Produkcja od Rainbow Studios trafiła na pecety i konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Aby przypomnieć graczom o tym fakcie, twórcy udostępnili premierowy zwiastun. Zobaczycie go na dole newsa. Tymczasem po internecie hulają pierwsze recenzje tytułu.

MX vs ATV Legends z pierwszymi recenzjami. Ani hit, ani kit?

Na razie wersja na PS5 ma w portalu Metacritic.com średnią 62 procent (inne platformy nie mają jeszcze średniej). Najwyższą notę – bo aż 7,8 – ścigałka otrzymała od portalu GamersRD, który określa MX vs ATV Legends mianem "najporządniejszej" odsłony cyklu. Prowadzenie pojazdów jest zdaniem przedstawiciela serwisu przyjemne i "wymaga pewnych umiejętności, co jest zresztą charakterystyczne dla całej serii".

Dziennikarz Gamespew.com przyznał grze 7/10, również uznając ją za najlepszą część cyklu. Redaktor pochwalił sporą liczbę trybów gry, natomiast za jej niedociągnięcia uznał AI przeciwników i balans rozgrywki. Bardziej krytyczne było z kolei PushSquare.com – przedstawiciel portalu ocenił produkcję jako "złą", uznając, że zasługuje ona na 3/10. Redaktor widzi tu wiele błędów, spadki wydajności, niekoniecznie ładną grafikę i ograniczone możliwości dostosowania wyglądu maszyn. Niektóre pojazdy jego zdaniem prowadzi się okropnie.

GramTV przedstawia:

My także opublikowaliśmy recenzję MX vs ATV Legends. Nasz redaktor docenia różnorodne tryby, ale nie podoba mu się "zbyt długa i nudna kariera", sztuczna inteligencja i spadki płynności. Pełen tekst znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!