Microsoft szykuje się na TGA 2023. Firma wspomina o „ważnych zapowiedziach”

Mikołaj Ciesielski
2023/11/29 12:05
0
0

Wydarzenie odbędzie się już w przyszłym tygodniu.

Już kilka dni temu jeden z branżowych insiderów ujawnił, że Microsoft szykuje coś w związku z The Game Awards 2023. Amerykańska firma nie odniosła się jednak do wspomnianych doniesień, ale wygląda na to, że na tegorocznej edycji The Game Awards nie zabraknie zapowiedzi od producenta konsol Xbox. Gigant z Redmond postanowił bowiem podgrzać nieco atmosferę przed nadchodzącą imprezą i zachęcić swoich fanów do śledzenia transmisji na żywo.

Microsoft szykuje się na TGA 2023. Firma wspomina o „ważnych zapowiedziach”

Microsoft podgrzewa atmosferę przed The Game Awards 2023. Gracze mogą liczyć na „ważne zapowiedzi”

Microsoft informuje bowiem, że na The Game Awards 2023 pojawią „ważne zapowiedzi” oraz inne wiadomości skierowane do fanów marki Xbox, których „nie można przegapić”. Niestety amerykańska firma nie podzieliła się żadnymi dodatkowymi szczegółami. Niewykluczone jednak, że na wspomnianym wydarzeniu otrzymamy nowe materiały i informacje na temat gier od zespołów należących do rodziny Xbox Game Studios, które mają zadebiutować na PC i Xbox Series X/S w 2024 roku.

Mowa tutaj przede wszystkim o Avowed oraz Hellblade II: Senua’s Saga. Microsoft wciąż nie ujawnił dokładnych dat premier obu produkcji, ale niewykluczone, że na The Game Awards 2023 sytuacja ta ulegnie zmianie. Istnieje oczywiście również szansa, że w trakcie wydarzenia amerykańska firma zaprezentuje zupełnie nowy tytuł. Zainteresowanym nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na wspomnianą imprezę.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że The Game Awards 2023 rozpocznie się 8 grudnia o 1:30 czasu polskiego. Wspomniane wydarzenie będzie można śledzić na żywo m.in. na YouTube oraz Twitch. Zgodnie z zapowiedziami w trakcie tegorocznej edycji o tytuł „Gry roku” powalczą Alan Wake 2, Baldur’s Gate III, Marvel’s Spider-Man 2, Resident Evil 4, Super Mario Bros. Wonder oraz The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!