Xbox szykuje niespodziankę na TGA 2023? Insider wspomina o planach Microsoftu

Mikołaj Ciesielski
2023/11/20 09:10
0
1

Amerykańska firma ujawni datę premiery jednej ze swoich nadchodzących produkcji?

Tydzień temu poznaliśmy nominacje do The Game Awards 2023. Jubileuszowa – bo już dziesiąta – edycja wydarzenia, którego organizatorem i prowadzącym jest Geoff Keighley, zbliża się natomiast wielkimi krokami. Wspomniana impreza to jednak nie tylko rozdanie nagród, ale także – czy też dla wielu przede wszystkim – zapowiedzi i prezentacje nadchodzących produkcji. W sieci zaczynają natomiast pojawiać się nieoficjalne doniesienia na temat planów poszczególnych firm, a jedne z najnowszych dotyczą Microsoftu i marki Xbox.

Xbox szykuje niespodziankę na TGA 2023? Insider wspomina o planach Microsoftu

Xbox ma pojawić się na The Game Awards 2023. Co szykuje Microsoft?

Jez Corden z Windows Central w ostatnim odcinku podcastu „Xbox Two” zapowiedział, że Xbox pojawi się na The Game Awards 2023. Insider poinformował bowiem, że amerykańska firma „planuje coś” w związku ze wspomnianym wydarzeniem, ale niestety nie otrzymaliśmy żadnych szczegółów. Niewykluczone jednak, że Microsoft zamierza ujawnić datę premiery jednej ze swoich nadchodzących produkcji.

GramTV przedstawia:

Zgodnie z zapowiedziami w 2024 roku fani marki Xbox mają otrzymać co najmniej cztery tytuły first-party. Mowa tutaj o takich produkcjach jak Ara: History Untold, Towerborne, Avowed oraz Hellblade II: Senua’s Saga. Istnieje więc spora szansa, że Microsoft pojawi się na The Game Awards 2023, by podzielić się nowymi materiałami i szczegółami na temat jednej – lub kilku – z wymienionych wyżej gier. Na ten moment nie pozostaje nam jednak nic innego, jak cierpliwie czekać na wspomniane wydarzenie.

Na koniec przypomnijmy, że The Game Awards 2023 rozpocznie się 8 grudnia 2023 roku o 1:30 czasu polskiego. Całość będzie można śledzić m.in. na platformach YouTube oraz Twitch. Na tegorocznej edycji wydarzenia o tytuł „Gry roku” powalczą natomiast takie tytuły jak Alan Wake 2, Baldur’s Gate III, Marvel’s Spider-Man 2, Resident Evil 4, Super Mario Bros. Wonder oraz The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!